14.3°C

Bez punktów w Augustowie

15 października 2017 20:27 | autor: redakcja
Huragan Międzyrzec - Lesan Halinów 3:0 (25:19, 25:18, 25:23) fot. miedzyrzec.info

W czwartej kolejce rozgrywek siatkarskiej II ligi UKS Centrum Augustów pokonał we własnej hali Huragan Międzyrzec 3:1.

Podobnie jak po inauguracyjnym spotkaniu z Metrem Warszawa, tak i tym razem zespół Łukasza Wasąga wraca z wyjazdowego pojedynku bez punktów, choć niewiele brakowało do szczęścia. Po pierwszym przegranym secie Huragan zrewanżował się gospodarzom i wyrównał stan pojedynku na 1:1. Niestety, w końcówkach trzeciego i czwartego seta, to gospodarze byli bardziej skuteczni zwyciężając je 25:23 i 25:22. Szkoda zwłaszcza ostatniego seta, w którym nasi siatkarze prowadzili 19:22, a mimo to nie potrafili rozstrzygnąć go na swoją korzyść.

W najbliższą sobotę 21 października Huragan zagra we własnej hali. Rywalem będzie Czołg AZS UW Warszawa.

UKS Centrum Augustów – Huragan Międzyrzec 3:1 (25:19, 18:25, 25:23, 25:22)
Huragan: Piotr Milewski, Rafał Ostapowicz, Sylwester Kasjaniuk, Bartosz Robert, Michał Jankowski, Grzegorz Kołodziej (libero), Patryk Sobieszczak, Jacek Malczewski, Michał Bielecki (libero), Maciej Bielecki.