miasto Międzyrzec Podlaski

Dwie porażki Huraganu

24 kwietnia 2017 16:20 | autor: mw
Huragan Międzyrzec - Lutnia Piszczac 1:2 (fot. miedzyrzec.info)

Zespół Daniela Wajszczuka nie zaliczy minionego tygodnia do udanych. W środę odpadł z rozgrywek Pucharu Polski przegrywając z Lutnią Piszczac 1:2, a w niedzielę w tym samym stosunku przegrał ligowe spotkanie z Tytanem Wisznice.

W Pucharze Polski Huragan zmierzył sie na własnym stadionie z IV-ligową Lutnią Piszczac, którą prowadzi dobrze znany w Międzyrzecu Jacek Syryjczyk. Mecz miał dwa oblicza. Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando gości, którzy szybko zdobyli dwie bramki i mogli zdobyć kolejne. Na szczęście tak się nie stało, dzięki czemu w drugiej odsłonie kibice nie mogli narzekać na brak emocji.

Trener Wajszczuk tłumaczył, że mecz z Lutnią potraktował jako "typową jednostkę treningową" i w pierwszej połowie dał szansę zawodnikom, którzy mniej grają w lidze. Po przerwie, gdy na boisku pojawili się gracze podstawowej jedenastki Huragan przejął inicjatywę. Kontaktowego gola strzelił w 63 minucie Igor Paczuski. Niestety, pomimo dobrej postawy międzyrzeczanom nie udało się doprowadzić do dogrywki.

Huragan Międzyrzec Podlaski – Lutnia Piszczac 1:2 (0:2)

Bramki: Igor Paczuski 63 – Jakub Magier 6, Mateusz Zaciura 22

Huragan: Płodowski – Góralski, Skrodziuk, Marczuk, Korniluk (53 F. Kwaśniewski), Yakavenka, Korgol, A. Kwaśniewski (46 Grudziński), Kiryluk (46 Mielnik), Golec (46 Paczuski), R. Kwaśniewski (46 Wojtczuk)

Lutnia Piszczac – Orlęta Radzyń Podlaski

Dużo bardziej bolesna była dla międzyrzeczan ligowa porażka na boisku w Wisznicach. Nasi piłkarze byli w tym spotkaniu bardzo nieskuteczni. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem bezbramkowym, choć okazji do strzelenia gola nie brakowało. Niestety piłka po strzałach graczy Huraganu odbijała sie od słupka i poprzeczki.

W drugiej połowie pierwsi do siatki trafili rywale. Wyrównującą bramkę dla zespołu z Międzyrzeca zdobył Jacek Mielnik. Później jednak międzyrzeczanie seryjnie marnowali doskonałe sytuacje, a gospodarze już w doliczonym czasie gry zdobyli trafienie na wagę trzech punktów.

Kolejne ligowe spotkanie Huragan rozegra na własnym stadionie 29 kwietnia (sobota) o godz. 16. Rywalem będzie wicelider tabeli ŁKS Łazy. Emocji nie zabraknie również 3 maja (środa) w wyjazdowym spotkaniu z liderem Gromem Kąkolewnica.

Tytan Wisznice – Huragan Międzyrzec 2:1 (0:0)

Bramki: Makaruk 57, Przepiórka 90+1 – Mielnik 73

Huragan: Łabędowicz – Góralski, Mirończuk (67 Skrodziuk), Marczuk, F. Kwaśniewski, Yakavenka (57 Paczuski), Korgol, Grudziński, A. Kwaśniewski (81 Golec), Mielnik, Wojtczuk (90 R. Kwaśniewski)

17 kolejka - 29-30 kwietnia

Huragan Międzyrzec - ŁKS Łazy (29 kwietnia, godz. 16)

(28 kwietnia 2017 11:47)
    Fajnie jakby z powrotem huragan grał w 4 lidze,ale będzie o to ciężko teraz przed nimi dwa bardzo ważne mecze jak wygrają to jeszcze jakaś szansa będzie.
    autor: gość

(26 kwietnia 2017 13:26)
    Ale dlaczego chcesz zmienić? Jako kto? Co byś zmienił? Przyjdź przed meczem lub po meczu powiedz to co chcesz zmienić. Ewentualnie włącz się do pomocy. Chyba, że jesteś jednym z głupio mądrych co tylko gadają.
    autor: gość

(26 kwietnia 2017 13:07)
    Zmienić zarząd na czele z prezesem przecież to śmiech Ci ludzie nie wiedzą co to piłka. I sztab szkoleniowy do wymiany cały... Teraz Łazy i Konkolonko i będą baty...
    autor: gość

(24 kwietnia 2017 17:40)
    4 liga???
    Żeby grać w 4 lidze a nie występować to trzeba takie mecze z Wisznicami wygrywać lekko ... Więc o czym to wgl mowa. Nie ma co liczyć na potknięcia innych drużyn. Gramy szrot i tyle
    autor: Młody kibic

(24 kwietnia 2017 16:52)
    huragan
    Nic sie nie stalo. Grom tez przegral wiec dalej sa szanse!! Glowy do gory i zwycięstwo z Łazami i Gromem!!!
    autor: huragan

«Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»