14.8°C

Efektowne zwycięstwo

28 kwietnia 2013 12:41 | autor: mw
Juniorzy starsi: Huragan Międzyrzec - Polesie Kock 7-1 (27.04.2013)

Juniorzy starsi Huraganu rozgromili Polesie Kock 7:1. Pięć goli zdobył Piotrek Wojtczuk.

Spotkanie zgodnie z przewidywaniami rozpoczęło się od zdecydowanych ataków Huraganu. Wynik otworzył w 8 minucie najlepszy snajper międzyrzeczan – Piotrek Wojtczuk, który piłkę do bramki skierował głową po dośrodkowaniu Filipa Kwaśniewskiego.

Minutę później goście wyrównali, i ta bramka nieco zdeprymowała naszych piłkarzy.

- Graliśmy w tym okresie nieco chaotycznie, a przeciwnicy szybcy i sprawni ustawili się z piątką obrońców – relacjonuje trener Jacek Syryjczyk. - Groźnie kontratakowali, jednak niezbyt często - dodaje.

Pomimo ataków i strzałów z dystansu, m.in. Rafała Kwaśniewskiego i Marcina Tkaczuka, dość długo utrzymywał się remis. Dopiero w 37 minucie Krystian Kociszewski, który otrzymał podanie z głębi pola, sprytnie podał do Wojtczuka, a ten mimo asysty obrońcy strzelił celnie obok interweniującego bramkarza. Na przerwę Huragan schodził prowadząc 3:1, po kolejnej bramce Wojtczuka, strzelonej głową po dośrodkowaniu Sergieja.

W 50 i 81 minucie padły kolejne bramki. I ponownie asysty zaliczył Sergiej, a do bramki trafiał Wojtczuk.

W 87 minucie po ładnym prostopadłym podaniu Rafała Mojsa gola zdobył Patryk Kociszewski. Wynik meczu ustalił dwie minuty później Mojs, który otrzymał piłkę od Tkaczuka, wjechał między dwóch obrońców i strzelił tuż przy słupku.

- W drużynie gości bohaterem spotkania był bez wątpienia bramkarz, bo gdyby nie on, to wynik byłby dwucyfrowy – skomentował trener międzyrzeczan.

Huragan Międzyrzec - KS Polesie Kock 7:1 (3:1)

Bramki dla Huraganu: Wojtczuk 8, 37, 38, 50 i 81, P. Kociszewski 87, Mojs 89

Skład Huraganu: Wojciech Makaruk – Przemek Sergiej, Dominik Marczuk, Jakub Skrodziuk, Filip Kwaśniewski – Łukasz Bartoszuk (75’ Rafał Lipiński), Paweł Adamczyk, Rafał Kwaśniewski (78’ Rafał Mojs), Marcin Tkaczuk – Piotrek Wojtczuk, Krystian Kociszewski (70’ Patryk Kociszewski).

18. kolejka – 30.04.2013

MKS Victoria Parczew - Huragan Międzyrzec (godz. 16)

(29 kwietnia 2013 19:16)
    To chyba zawodnicy Pana Wasąga? On ich wytrenował, więc bez przesady z tym cudotwórcą...

(29 kwietnia 2013 13:58)