4.8°C

Gryf rozstrzelany

21 maja 2013 17:21 | autor: mw
Juniorzy starsi: Gryf Gmina Zamość - Huragan Międzyrzec 0-8 (18.05.2013)

Juniorzy starsi Huraganu po dwóch wcześniejszych remisach w końcu wygrali. W wyjazdowym spotkaniu z Gryfem Gmina Zamość strzelili aż osiem bramek.

To cenne zwycięstwo, bowiem lider II Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych po stracie punktów w poprzednich kolejkach czuje już na plecach oddech rywali. Wynik spotkania z Gryfem otworzył Krystian Kociszewski, który wykorzystał podanie Rafała Kwaśniewskiego. Ten ostatni skierował piłkę do siatki głową w 38 minucie, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Filipa Kwaśniewskiego. W 41 minucie na 3:0 podwyższył Marcin Tkaczuk pięknym strzałem z rzutu wolnego w samo okienko bramki Gryfa. Dwa kolejne gole w 43 i 55 minucie były autorstwa Krystiana Kociszewskiego, któremu asystowali Piotrek Wojtczuk i Filip Kwaśniewski. W 61 minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Rafał Kwaśniewski, a minutę później przy asyście Piotrka Wojtczuka na 7:0 podwyższył Rafał Mojs. Wynik spotkania ustalił w 73 minucie Patryk Kociszewski, który wykorzystał podanie Jakuba Sykacza.

- Wynik mówi sam za siebie, przeciwnik zagrał bardzo słabo a my przyzwoicie – mówi trener Jacek Syryjczyk. – Najwięcej problemów w tym meczu przysporzyło nam twarde jak asfalt boisko. Bramek mogło być dużo więcej, bo chyba wszyscy moi zawodnicy poza bramkarzem mieli lepsze lub gorsze okazje.

STS Gryf Gmina Zamość - Huragan Międzyrzec 0:8 (0:4)

Bramki: K. Kociszewski 19, 43 i 55, R. Kwaśniewski 38 i 61, Tkaczuk 41, Mojs 62, P. Kociszewski 73

Huragan: Makaruk – Sergiej, Marczuk, Skrodziuk, F. Kwaśniewski, Bartoszuk, Adamczyk, R. Kwaśniewski, Tkaczuk (59’ Mojs), Wojtczuk (70’ Sykacz), K. Kociszewski (70’ P. Kociszewski)