7.7°C

Huragan lepszy od Olsztyna

9 listopada 2015 10:47 | autor: redakcja
KS MOSiR Huragan - AZS UWM II Olsztyn 3:1

Po zaciętym spotkaniu siatkarze z Międzyrzeca pokonali AZS UWM II Olsztyn 3:1. Po tym zwycięstwie zespół Marcina Śliwy awansował na czwarte miejsce w ligowej tabeli.

Kibice, którzy przybyli do hali "Trójki" w sobotni wieczór mieli powody do zadowolenia. Obejrzeli emocjonujący mecz zakończony zwycięstwem międzyrzeczan. O tym, że będzie to zacięte spotkanie świadczył już pierwszy set zakończony wynikiem 30:28 dla gospodarzy. W drugiej partii goście zaskoczyli nasz zespół skuteczną zagrywką, wygrywając 23:25. Gorąco na parkiecie zrobiło się w trzecim secie. Międzyrzeczanie protestujący przeciw jednej z decyzji sędziego ukarani zostali czerwoną kartką i przegrywali już 15:19. Marcin Śliwa zdołał jednak zmobilizować swoich zawodników, którzy odrobili straty wygrywając ostatecznie 26:24. Dobra zagrywka i niezłe przyjęcie zdecydowało także o zwycięstwie w ostatniej czwartej partii 25:23.

Huragan Międzyrzec – AZS UWM II Olsztyn 3:1 (30:28, 23:25, 26:24, 25:23)

Huragan: Tomasz Nowacki, Patryk Brzostek, Bartosz Matraszek, Przemysław Toma, Rafał Ostapowicz, Sylwester Kasjaniuk, Grzegorz Kowalczyk (libero) oraz Bartosz Jesień, Łukasz Wasąg i Paweł Łęgowski. MVP - Rafał Ostapowicz.

6 kolejka – 07.11.2015

BAS Biał‚ystok - SKS Hajnówka 0:3 (20:25, 15:25, 20:25)

KS Metro Warszawa - Legia Warszawa 3:0 (25:22, 25:21, 25:15)

MUKS Huragan Woł‚omin - UMKS MOS Wola Warszawa 1:3 (26:24, 22:25, 17:25, 18:25)

Czoł‚g AZS Uniwersytet Warszawski - UKS Centrum Augustów 3:0 (24:26, 30:32, 22:25)

Huragan Mię™dzyrzec - AZS UWM II Olsztyn 3:1 (30:28, 23:25, 26:24, 25:23)