Historius YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Kolorowe wakacje w Przychodach

20 lipca 2017 07:20:40 | autor: Redakcja
W świetlicy w Przychodach w dniach 10-14 lipca odbyły się zajęcia letnie w ramach akcji „Wakacje z Gok-iem".

Na zajęciach świetlicowych w Przychodach uczestniczyło 30 dzieci z terenu gminy Międzyrzec Podlaski. Przygotowane zostały dla nich liczne atrakcje, które w ciekawy i atrakcyjny sposób pozwoliły na bezpieczną formą spędzania wolnego czasu w czasie wakacji

W pierwszy dzień organizatorzy zaplanowali dzieciom zajęcia integracyjne. Wspólne gry i zabawy na boisku wyzwalały wiele pozytywnych emocji i przyczyniły się do lepszego poznania i nawiązania współpracy.

W kolejnych dniach odbyły się zajęcia: kulinarne - wspólne przygotowanie pizzy, dzień bez skarpetek czyli zabawne i kolorowe zajęcia z farbami oraz zajęcia taneczne, czyli rock and roll, przepióreczka i wiele innych, które prowadziła instruktorka GOK-u.

Dużą atrakcją dla uczestników był biwak z noclegiem. Dzieci oglądały i czytały bajki, piekły kiełbaski oraz mogły się wcielić w rolę projektantów mody i zaprezentować swoje zdolności na pokazie „top model z recyklingu”.

Na zakończenie zajęć wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy ze zdjęciami, które wręczył p.o. dyrektora GOK Michał Teofilski.

W trakcie zajęć dzieci bardzo ze sobą się zżyły. Nawiązały się nowe przyjaźnie.

Zajęcia w Przychodach przygotował Gminny Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim. Akcję swym patronatem objął Wójt Gminy Krzysztof Adamowicz.

Organizatorzy zapraszają do udziału w zajęciach w kolejnych świetlicach: w Żabcach, Halasach i Pościszach. Wakacyjne spotkania w świetlicy w Przychodach będą kontynuowane w każdą środę w godz. 10.00-14.00.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male