Historius YouTube Facebook fotogalerie
miasto Międzyrzec Podlaski

Legła Warszawa w hali Trójki

27 października 2014 20:16:17 | autor: redakcja
W piątej kolejce siatkarskiej II ligi Huragan Międzyrzec pokonał MKS MDK Legię Warszawa 3:0.

Podopieczni Marcina Śliwy bardzo dobrze rozpoczęli to spotkanie. Popisywali się świetnymi zagrywkami i byli zabójczo skuteczni w ataku. Przewaga Huraganu w pierwszym secie momentami sięgała 10 punktów, a skończyło się ostatecznie na wyniku 25:17. Bardziej wyrównaną walkę kibice oglądali w drugim secie, ale tak było tylko do stanu 18:18. Później na zagrywce stanął Przemysław Toma i przewaga Huraganu zaczęła rosnąć. Międzyrzeczanie wygrali tę partię 25:20. W trzecim secie nasz zespół szybko wybił z głowy gości myśli o wywiezieniu z Międzyrzeca jakiegokolwiek dorobku punktowego. Podobnie jak w pierwszym secie skończyło się na wyniku 25:17. Tytuł najbardziej wartościowego zawodnika spotkania przyznano dla Wiktora Musiała.

MOSiR Huragan Międzyrzec – MKS MDK Legia Warszawa 3:0 (25:17, 25:20, 25:17)

Huragan: Wasąg, Musiał, Ostapowicz, Kasjaniuk, Jesień, Toma, Kowalczyk (libero) oraz Nowacki