Historius YouTube Facebook fotogalerie
reklama

Międzyrzeczanie w Pratulinie

26 czerwca 2015 22:14:53 | autor: redakcja
W dniach 19-20 czerwca młodzież z dekanatu międzyrzeckiego wzięła udział w VI spotkaniu młodzieży diecezji siedleckiej. Było to tzw. Jerycho Młodych, które odbyło się w Pratulinie. Tematem głównym tych dni był „Detoks Serca” oraz szóste błogosławieństwo Ewangeliczne „błogosławieni czystego serca”.

Młodym międzyrzeczanom w Pratulinie towarzyszyli: Koordynator ŚDM ks. Tomasz Bielecki, ks. Marcin Dąbrowski i ks. Piotr Osiński. Uczestników czekało sporo ciekawych punktów spotkania, takich jak: katechezy, spotkania w małych grupach, adoracja Najświętszego Sakramentu, projekcja filmu pt. „Bóg nie umarł”, oglądanie malowania piaskiem Męki Pańskiej, Wielki Flash Mob.

Był czas na podsumowanie akcji „Poświęć Kilometr”, która odbyła się w kwietniu także w międzyrzeckich parafiach. Były również świadectwa różnych ludzi, np. Andrzeja „Koguta” Sowy, który napisał bestseller pt. „Ocalony. Ćpunk w Kościele”. Swoją obecnością spotkanie zaszczycili biskupi diecezji siedleckiej - Kazimierz Gurda oraz Piotr Sawczuk.

Info/zdjęcia- sekcja medialna ŚDM, dekanat międzyrzecki


Międzyrzecka młodzież na Jerychu w Pratulinie


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male