YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

MOK zaprasza na spektakl siostry Stelli

13 października 2017 09:49:44 | autor: redakcja
Ósmego października siostry ze zgromadzenia Opatrzności Bożej obchodziły jubileusz 80-lecia przybycia do Międzyrzeca Podlaskiego. Z tej okazji przygotowano spektakl „Słowami ulicy”, który będzie można zobaczyć 14 października w Kinie Sława.

80-lecie Zgromadzenia Sióstr Opatrzności Bożej w Międzyrzecu Podlaskim (fot. Karolina Chodźko)

Premiera spektaklu odbyła się 8 października. Na widowni zasiedli duchowni z Biskupem Diecezji Siedleckiej Kazimierzem Gurdą na czele, siostry ze zgromadzenia Opatrzności Bożej, przedstawiciele władz Międzyrzeca Podlaskiego oraz zaproszeni goście. Autorów i aktorów nagrodzono gromkimi brawami.

Widowisko ma formę musicalu i opowiada o historii Zgromadzenia Sióstr Opatrzności Bożej i ich placówki założonej w Międzyrzecu Podlaskim. Wyreżyserowała go siostra Stella, a autorką choreografii jest Aleksandra Olesiejuk. Na scenie występują uczniowie i nauczyciele z Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 oraz międzyrzecka młodzież.

Wszystkich chętnych, którzy chcą zobaczyć wzruszające przedstawienie "Słowami ulicy" zapraszamy do Kina Sława w najbliższą sobotę 14 października o godz. 17.


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male