Historius YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Noc w Szkole

16 listopada 2017 15:28:26 | autor: Redakcja / Katarzyna Modrzewska-Piesta
Czy ktokolwiek z rodziców i nauczycieli przypuszczał, że uczniowie ZPO2 tak bardzo lubią szkołę, iż perspektywa zostania w niej na noc wywoła okrzyki radości zamiast jęków i narzekań?

3 listopada uczniowie klasy 4 B wraz z opiekunami wychowawczynią Katarzyną Modrzewską-Piesta i paniami Iwoną Bielecką oraz Sylwią Idzikowską spotkali się o godzinie 19,  by wspólnie spędzić noc w szkole. Każdy uczestnik przybył wyposażony w śpiwór, karimatę, niezbędny prowiant i dużą porcję dobrego humoru.

Na początek dzieci miały okazję sprawdzić, jak dobrze znają szkolne zakamarki, szukając "skarbu". Pomimo że nie było to proste zadanie - wskazówki zaszyfrowane były Kodem Cezara - zarówno dziewczęta, jak i chłopcy odnaleźli słodki skarb, którym się sprawiedliwie podzielili. Dalsze atrakcje czekały na hali sportowej, gdzie uczniowie mieli również przytulne miejsce do spania. Siły i energii do harców dodała wszystkim smakowita pizza zaserwowana na kolację. Gry i zabawy przygotowane przez panie miały na celu wzajemne bliższe poznanie się, integrację zespołu klasowego oraz pokazanie, jak ważna jest prawidłowa komunikacja w drużynie klasowej, by wspólnie osiągać zamierzone cele sprawnie i bez porażek.

Zmęczeni, lecz zadowoleni uczniowie udali się zasłużony (aczkolwiek bardzo późny) odpoczynek. W sobotni poranek "czwartaki" - nieco jeszcze zaspane po nocnych atrakcjach - powróciły do swoich domów i stęsknionych rodziców.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (17 listopada 2017 12:16:05) Brawo, dzieciaki bardzo zadowolone. Coś nowego, coś innego. autor: gość
    logo male