miasto Międzyrzec Podlaski

Osłabiony Huragan przegrywa

13 października 2015 11:53 | autor: redakcja
Huragan Międzyrzec - Unia Żabików 2:3

Piłkarze Huraganu Międzyrzec przegrali ostatnie dwa mecze. Trener tłumaczy, że to efekt indywidualnych błędów i kadrowego osłabienia zespołu, w tym braku napastników.

Tydzień temu nasi piłkarze przegrali w Dobryniu, a w ostatnią niedzielę na własnym stadionie z Unią Żabików. Rywale objęli prowadzenie już w 10 minucie po błędzie naszego obrońcy. Wyrównał w 30 minucie Rafał Kwaśniewski, a trzy minuty później na prowadzenie nasz zespół wyprowadził Hubert Łukanowski. Niestety w drugiej połowie do siatki trafiali już tylko piłkarze z Żabikowa. Zrobili to dwukrotnie w 55 i 65 minucie po błędach naszej linii defensywnej.

Komentuje trener Mirosław Sobczak:

"W obu przegranych spotkaniach byliśmy lepszym zespołem, nikt co do tego nie powinien mieć wątpliwości. Niestety, trochę opuściło nas szczęście. W drugiej połowie Unia zrobiła raptem dwie akcje po naszych błędach. Takie błędy przydarzały nam się także wcześniej, jednak udawało nam się unikać ich konsekwencji.

Gramy lepiej od przeciwników ale brakuje nam atutów. Dwóch naszych bramkarzy jest po kontuzjach, nie są w pełni sił. Do tego kilku zawodników wypadło z podstawowego składu. Obrońca Radosław Puścian wyjechał za granicę, Michał Kurenda rozpoczął studia w Warszawie, a Krystian Kociszewski pracuje. Ich bublerzy muszą nabrać pewności siebie. Trzeba pamiętać, że mamy bardzo młody zespół. W 19-osobowej kadrze jest aż 11-tu młodzieżowców."

Trener i klubowi działacze nie ukrywają, że muszą szukać wzmocnień. Zwłaszcza w formacji ofensywnej. Zespół obecnie gra praktycznie bez napastników. Najskuteczniejszym piłkarzem Huraganu jest pomocnik Hubert Łukanowski, który zdobył trzy bramki w Dobryniu i jedną w meczu z Żabikowem. Mirosław Sobczak zapowiada, że będą rozmowy na temat powrotu z wypożyczeń Kamila Boguckiego (Lutnia Piszczac) i Piotrka Wojtczuka (Podlasie Biała Podlaska). Pierwszy z nich miał okazję trochę pograć na IV-ligowych boiskach, jednak najczęściej wchodził na zmiany w drugiej połowie. O Wojtczuku można jedynie napisać, że zaliczył debiut w ligowym meczu. Utalentowany napastnik spotkania Podlasia spędza na ławce rezerwowych.

Huragan Międzyrzec – Unia Żabików 2:3 (2:1)

Bramki dla Huraganu: Kwaśniewski 30, Łukanowski 33

Huragan: Łabędowicz – Skrodziuk, Mirończuk, Golec, Korniluk (79' Rusinek), Olszewski, Korgol (80' Wójcik), Grudziński (82' Andrzejczuk), Łukanowski, Paczuski, Kwaśniewski (72' Paszkowski)

(19 października 2015 14:39)
    Porażka to Twoja wypowiedź!jak byś chciał wiedzieć to jest młody skład a może nawet najmłodszy z tej lidze. Chłopaki którzy dopiero co zaczynają grać ze sobą..jak wygrywali to było ok coś nie idzie i zamiast wspierać to takie głupie komentarze!jak jesteś quaresma to przyjdź na trening i pokaż jak grasz..oni coś poświęcają żeby starać się grać jak najlepiej a co słyszą...masakra!
    autor: gość

(18 października 2015 18:45)
    Kolejna wpadka z beniaminkiem
    I co chłopaki widać grę waszą remisy porażki a do 4 ligi sie pchacie z czym z takim składem ????????????????? 9 zawodników do wymiany to może coś powalczycie .....chłopaki co naprawdę potrafią grać to odeszli do innych klubów i wcale się nie dziwię . Łukanowski nie strzela karnych i wolnych i Huragan nie potrafi z akcji czegoś skleić porażka !!
    autor: quaresma

(18 października 2015 17:20)
    Tym razem remis z tytanem.
    autor: gość

(15 października 2015 11:15)
    Wańka
    Biedny, nie może się pogodzić, że poszedł na odstawkę, to tutaj sobie przynajmniej popisze i trochę odreaguje - zawsze to lepsze niż krzyki zza płotu.
    autor: Obserwator

(14 października 2015 21:02)
    Niektóre komentarze to dramat
    Przyjmuje się, iż zawodnikiem o statusie młodzieżowca jest osoba, która w roku kalendarzowym, w którym następuje zakończenie danego cyklu rozgrywek kończy 21 lat.
    autor: gość

(14 października 2015 15:32)
    RIPOSTA
    jeszcze w żadnej lidze, nawet na tak słabym poziomie jak nasza okręgówka nie było drużyny, która by wygrała wszystkie spotkania. huragan przegrał raptem dwa, a nadal jet liderem a tu wielcy znawcy futbolu się wypowiadają, a pewnie żaden z nich nigdy w piłkę nie grał. może poczekamy do końca sezonu i wtedy będzie można kogoś rozliczać za wyniki. drużyna jest budowana od podstaw, więc dajmy im czas, spokojnie przepracowanej zimy i rozegrania meczy kontrolnych. ale oczywiści maruderzy zawsze muszą popłakać, chociaż nie mają odwagi powiedzieć tego na żywo
    autor: KIBIC

(14 października 2015 09:53)
    DRAMAT
    Panie trenerze prosze nie oszukiwac, mlodziezowcow nie jest 11 a 1 gdzie sa juniorzy i ich obiecana gra w seniorach chlopaki jezdza w 11 bo wola pojsc na dobra zabawe bo tu ich i tak nikt nie docenia.Ale jak nikt sie wg.pana nie nadaje to prosze na nich troche wiecej czsu poswiecic bo sam Łukanowski i Olszewski nic nie zrobia i na koniec jeszcze jedno dlaczego Korgol gra w 1 skladzie jak on sie przewraca i krzyczy.
    autor: gość

(14 października 2015 07:52)
    będzie lepiej ?
    Na analizę i ocenę gry piłkarzy Huraganu jeszcze jest za wcześnie.Poczekajmy do końca rozgrywek.Runda wiosenna zweryfikuje możliwości i dyspozycję drużyny.Każdemu z nas kibiców można jednakowoż wyrazić swoją opinię i powiedzieć głośno o tym co widzą na boisku.Początek sezonu był bardzo udany bo nowa drużyna i trener a więc euforia i ciśnienie na to aby pokazać się z dobrej strony.Po kilku rozegranych meczach widać że po boisku biega kilku zawodników [Łukanowski Olszewski Kociszewski i Kurenda]a drużyny nie ma.Poczynając od bardzo słabych bramkarzy fatalnej obronie i braku rasowego napastnika.Trener Sobczak coś tam mówi o wzmocnieniach i powrocie zawodników Huraganu z wypożyczenia.Ale czy ktoś zapytał ich o zdanie.Czy ktoś coś im zaproponował tak jak piłkarzom którzy przyszli z Białej.Pan Mironiuk mówił głośno o bardzo solidnym sponsorze który ma się objawić na wiosnę.Oby tak się stało bo jak na razie czarno to widzę.Acha i jeszcze jedna sprawa kto wie czy nie najważniejsza.Co się dzieje z juniorami starszymi.Prawie wszystko przegrywają.Na mecze jeżdżą w 11.A przecież to zaplecze seniorów jest.
    autor: gość

(14 października 2015 07:36)
    prawda w oczy okole
    Co mi tu pokazujesz tabele .Zobaczycie co będzie na koniec tej rundy mecze z lepszymi drużynami zostały Adamów wam pokaże w Czemiernikach też będzie ciekawie . Łukanowski nie będzie wam cały czas strzelał bramek z wolnych i karnych bo jak do tej pory tak było bo z akcji to mało kiedy do bramki piłka trafia. Szanse na 4 ligę no dobre jaja nawet jak wejdzie ten skład co jest teraz to nie zdobędzie więcej niż 7 bramek w sezonie. Koleś Xmx ma rację brakuje tych chłopaków w drużynie wagowo też... ale chodzi tu o umiejętności gry w piłkę jak się nie domyśliłeś .
    autor: stary kibic

(13 października 2015 23:51)
    w tabeli Huragan na pierwszym miejscu
    w tabeli Huragan jest teraz na pierwszym miejscu... tłumoki z interneta, liczy się to co będzie na zakończenie rozgrywek... tłumoki spokój i na Leśną popatrzeć na tą żenadę z siatą.
    autor: ty

(13 października 2015 22:16)
    Jak Huragan wygrywał to było dobrze a teraz dwa potknięcia i po nich jedziecie, ta drużyna ma szanse na. 4 ligę!!!
    autor: kibic432

(13 października 2015 22:08)
    Chyba wagową
    autor: kibic

(13 października 2015 22:01)
    Brak starych zawodnikow
    Brakuje chlopakow co grali w tamtym sezonie Na bramce Pachulca w srodku Wojtka Pyrgla Staszka Pachulca na skrzydle Kamila Boguckiego w ataku Wojtczuka to widac golym okiem jak ktos chodzi na mecze .Chlopaki robili roznice na boisku .
    autor: Xmx

(13 października 2015 21:40)
    do dramat? zobacz TABELE
    autor: ja

(13 października 2015 20:52)
    dramat 0 gry!!
    To co gra teraz Huragan to mizeria bramki większa połowa to karne albo wolne porażka chłopaki co grali w tamtym sezonie mieli pojęcie o klepce i miło było patrzeć na ich grę . Teraz to kopanina i nic więcej Do gry się nadaje jedynie Łukanowski, Olszewski ,Grudziński ale tylko 20 min i brak sił reszta to dramat Paczuski jest młody i widać że brak mu seniorskieij piłki jeszcze

(13 października 2015 17:54)
    Taką mamy kadrę? Owszem. Czy brak 3 piłkarzy z podstawowego składu jest osłabieniem zespołu? Owszem.