Kontakt
gmina Międzyrzec Podlaski

Pierwsza porażka Krzny

12 września 2016 13:18 | autor: redakcja

W trzeciej kolejce rozgrywek klasy B Krzna Rzeczyca przegrała wyjazdowe spotkanie z Gromem Sosnowica 2:3.

Gospodarze bardzo szybko objęli prowadzenie pokonując Michała Stefaniuka w 4 i 14 minucie. Ambitnie grający piłkarze z Rzeczycy zdołali jednak wyrównać. Najpierw w 30 minucie do siatki trafił Mateusz Kot, a 6 minut później po faulu na Krzysztofie Krzymowskim arbiter podyktował rzut karny, który skutecznie egzekwował Karol Lecyk. Niestety, tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę Michał Stefaniuk po raz trzeci musiał wyciągać piłkę z siatki. W drugiej połowie żadnej z drużyn nie udało się już zmienić wyniku spotkania.

W najbliższą niedzielę (18 września) Krzna na własnym boisku podejmować będzie LZS Sielczyk. Początek spotkania o godz. 13.

Grom Sosnowica - Krzna Rzeczyca 3:2 (3:2)

Bramki dla Krzny: Mateusz Kot 30, Karol Lecyk 36 (karny)

Krzna: Michał Stefaniuk – Przemysław Hawryluk, Kamil Haponiuk, Grzegorz Woliński (46' Mateusz Stefaniuk), Piotr Sierpień (46' Mikołaj Bielecki), Damian Leszczuk, Szymon Lewczuk, Grzegorz Szostkiewicz, Karol Lecyk, Krzysztof Krzymowski, Mateusz Kot