YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Pijany kierowca zdemolował ogrodzenie

27 września 2017 11:13:24 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Mieszkaniec gminy Kąkolewnica swoją wyprawę do Międzyrzeca zakończył na ogrodzeniu prywatnej posesji. Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci stwierdzili, że mężczyzna jest kompletnie pijany i do tego nie ma uprawnień do kierowania autem.

fot. KMP Biała Podlaska

We wtorek (26 września) przed godziną 21 właściciel posesji przy ulicy Piłsudskiego powiadomił telefonicznie dyżurnego międzyrzeckiego komisariatu, że samochód osobowy marki Lancia uderzył w ogrodzenie jego nieruchomości. Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili zgłoszenie. Lancia uderzyła w ogrodzenie z takim impetem, że zniszczyła w nim murowany słupek, dwa przęsła oraz podmurówkę, a w pojeździe uszkodzeniu uległ cały przód.

Okazało się, że samochodem kierował 31-letni mieszkaniec gminy Kąkolewnica. Mężczyzna poinformował policjantów, że czuje się dobrze i nie potrzebuje pomocy. Funkcjonariusze zauważyli jednak, że kierowca znajduje się pod wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny potwierdziło przypuszczenia policjantów. Okazało się, że 31-latek ma ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Dalsze czynności mundurowych na miejscu zdarzenia pozwoliły na ustalenie, że mężczyzna nie tylko kierował samochodem znajdując się w stanie nietrzeźwości, ale też w ogóle nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Kierowanie pojazdem mechanicznym w ruchu lądowym w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem zagrożonym karą pozbawienia wolności do lat 2. Natomiast prowadzenie pojazdu bez wymaganych uprawnień stanowi wykroczenie zagrożone karą grzywny w wysokości 500 złotych.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (28 września 2017 18:46:18) W Kąkolewie jest paru takich gagatków co śmigają regularnie "na cyku", bez prawka. Śmieją się wszystkim w twarz. autor: gość
  (27 września 2017 19:57:02) Bez wulgaryzmów Proszę dobierać słownictwo. autor: Administrator
  (27 września 2017 18:30:56) Czy jest tu moderator? Komentarze z wulgaryzmami chyba nie powinny być publikowane. autor: ja
  (27 września 2017 15:27:59) Ładny płot To Mańka Karafki płot już nie jeden raz rozbijany przez taaakich kierowców autor: WSI
  (27 września 2017 11:38:59) To w kąkolewnicy. U nas tylko bardziej pijani:) autor: gość
  (27 września 2017 11:21:38) Coraz glupsi w tym Miedzyrzecu autor: Xoxxo
  logo male