-0.3°C

Piłkarze już grają

10 lutego 2014 22:25 | autor: red.
Sparing Huragan - Polesie Kock 2-1 (1-0) (09.02.2014)

Podopieczni Jacka Syryjczyka w pierwszym tegorocznym sparingu pokonali Polesie Kock 2:1.

Spotkanie rozegrano 9 lutego na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Łęcznej. Wynik meczu w 38 minucie otworzył Łukasz Kowalczyk, który wykorzystał podanie Daniela Rostka. W 56 minucie do bramki trafił Krzysztof Kondraciuk, który strzałem głową wykończył akcję Huberta Łukanowskiego i Radosława Puściana. Polesie zmniejszyło rozmiary porażki w 89 minucie.

- Przez większą część spotkania mieliśmy optyczną przewagę, nasze akcje były składniejsze i groźniejsze – opowiada trener Jacek Syryjczyk. – Mogliśmy w tym spotkaniu zdobyć więcej bramek, jednak zawodziła skuteczność – dodał.

Seniorzy i juniorzy starsi Huraganu przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli już w styczniu. Trenują w hali ZPO nr 2 oraz na Orliku. 16 lutego mają rozegrać kolejny sparing. Przeciwnikiem będzie Orzeł Łosice, występujący w mazowieckiej klasie okręgowej.

Huragan Międzyrzec – Polesie Kock 2:1 (1:0)

Huragan do 61 minuty: Nowak - Węgrzyniak, Skrodziuk, M. Łobejko, Kondraciuk (Marczuk) - Puścian, D. Rostek, Łukanowski, Pyrgiel - Kowalczyk, Bogucki.

Huragan od 61 minuty: Jóźwik (83' Saczuk) - Skrodziuk, Marczuk, J. Zaniewicz, Grabowski - H. Zaniewicz, R. Kwaśniewski, M. Tkaczuk, Korgol - Golec, Wojtczuk.

(16 lutego 2014 13:39)