YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Raban z Papieżem Franciszkiem

4 lipca 2016 22:22:47 | autor: redakcja
Trzeciego lipca na Placu Jana Pawła II w Międzyrzecu Podlaskim odbyła się akcja "ŚDM-owy raban", której celem była promocja Światowych Dni Młodzieży.

ŚDM-owy Raban na placu Jana Pawła II (fot. miedzyrzec.info)

Wolontariusze z Rejonowego Centrum ŚDM przez kilka godzin śpiewem i tańcem ogłaszali, że do spotkania w Krakowie pozostało niewiele czasu. Zorganizowali wiele atrakcji, zarówno dla dzieci jak i starszych, m.in. malowanie twarzy, balonowe zoo, quizy z nagrodami a także test wiedzy o ŚDM.

Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się loteria, a także kiermasz ciast przygotowany przez sekcję gastronomiczną. Każdy kto przybył tego dnia na Plac Jana Pawła 2 miał również możliwość zrobienia symbolicznego zdjęcia z Papieżem Franciszkiem.

W trakcie akcji wolontariusze przybliżali wszystkim klimat ŚDM, a także zachęcali do wzięcia udziału w Dniach w Diecezji, podczas których będziemy gościć młodych pielgrzymów z zagranicy. Ta część ŚDM rozpocznie się już 20 lipca.

Info: Rejonowe Centrum ŚDM w Międzyrzecu Podlaskim


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (5 lipca 2016 11:39:04) Jest info o wypadku na stronie głównej. autor: gość
    (5 lipca 2016 10:00:37) ? A czemu nic nie jest wspomniane na info o wypadku na obwodnicy który miał miejsce właśnie 3 lipca? autor: saguaro
    logo male