Kontakt
gmina Międzyrzec Podlaski

Rogoźnica nadal bez wygranej

1 września 2015 06:42 | autor: redakcja

W trzeciej kolejce rozgrywek klasy A piłkarze z Rogoźnicy zremisowali z Agrosportem Leśna Podlaska 3:3.

Początek spotkania należał do pilkarzy z gminy Międzyrzec, a efektem dobrej gry była bramka zdobyta przez Michała Lipińskiego w 11 minucie. Leśna wyrównała 9 minut poóźniej. Po stracie piłki przez naszych piłkarzy w środku pola i dośrodkowaniu w pole karne jeden z piłkarzy Agrosportu pokonał Karola Czerwińskiego strzałem głową. Wynik pierwszej połowy ustalił Piotr Borysiuk celnym uderzeniem z rzutu wolnego.

W 66 i 68 minucie gospodarze popełnili dwa kosztowne dwa błędy w obronie i w efekcie Agrosport objął prowadzenie. Punkt dla gospodarzy uratował w 85 minucie Michał Lipiński, strzelając wyrównującego gola. Przez pozostałe 8 minut spotkania pilkarze z Rogoźnicy oblegali bramkę przeciwnika, jednak nie udało im się zdobyć zwycięskiej bramki. Idealną okazję do tego miał Gabriel Urbaniuk. Nie atakowany na 8-9 metrze na wprost bramki posłał piłkę nad poprzeczką.

Po prostu piłka podskoczyla na nierównej murawie w momencie strzału, znam go doskonale i wiem, że gdyby murawa była dobra to tej okazji by nie zmarnował – przekonuje trener Marcin Kieruczenko. - Gdyby nie dwie głupie straty piłki i błędy w obronie, to wynik byłby na naszą korzyść. Jestem zadowolony z chłopaków, że przegrywając podjęli walkę i doprowadzili do wyrównania. Myślę, że brakuje im trochę wiary w siebie, w to że mogą wygrywać w tej lidze – podsumowuje trener.

Za tydzień piłkarzy z Rogoźnicy czeka trudne wyjazdowe spotkanie z Victorią Parczew.

SPLGMP Rogoźnica – Agrosport Leśna Podlaska 3:3 (2:1)

Bramki dla Rogoźnicy: Lipiński 11 i 85, Borysiuk 30

Rogoźnica: Karol Czerwiński – Igor Skraburski, Kamil Kołcz, Krzysztof Chwedoruk, Bartłomiej Michaluk, Przemysław Sergiej, Dariusz Matejek, Piotr Borysiuk (72' Marek Jankiewicz), Dawid Małoszuk (78' Piotr Łukasiewicz), Artur Łukaszuk (74' Gabriel Urbaniuk), Michał Lipiński

3 kolejka (29-30 sierpnia)

Unia Krzywda - Absolwent Domaszewnica 6:0

Start Gózd - Victoria Parczew 0:3

SPLGMP Rogoźnica - Agrosport Leśna Podlaska 3:3

Orkan Wojcieszków - Bad Boys Zastawie 2:3