3.9°C
Kontakt

Siatkarze coraz wyżej

10 listopada 2014 10:43 | autor: redakcja

Zespół z Międzyrzeca pokonał w Warszawie miejscowy MOS Wola 3:1. Nasi siatkarze awansowali dzięki temu na trzecie miejsce w tabeli.

Pierwszego seta międzyrzeczanie wygrali 25:19, a na parkiecie brylowali Bartosz Jesień i Przemysław Toma. Wtedy jeszcze nic nie wskazywało, że będzie to tak zacięte i emocjonujące spotkanie. Niestety, w drugim secie gospodarze poprawili grę w przyjęciu i zagrywce, natomiast nasi siatkarze zaczęli popełniać proste błędy. Skonczyło się na 26:23 dla Woli. W trzecim secie kibice oglądali bardzo zaciętą i wyrównaną walkę, która zakończyła się wynikiem 26:24 dla Huraganu.

W czwartym secie szala przechylała się raz na jedną, raz na druga stronę. Huragan prowadził już 19:14, ale potem przyszła cała seria błędów i gospodarze wyszli na prowadzenie 24:22. Międzyrzeczanie wyrównali, po czym oba zespoły równo punktowały do stanu 26:26. W końcówce lepiej presję wytrzymali siatkarze Huraganu, wygrywając ostatecznie czwartą partię 28:26. trener Marcin Śliwa za postawę w tym spotkaniu szczególnie chwalił Wiktora Musiała i Sylwestra Kasjaniuka.

W najbliższą sobotę, 15 listopada, Huragan zmierzy się we własnej hali z SKS Hajnówka. Początek spotkania o godz. 18.

6. kolejka (08.11.2014)

MKS MDK Legia Warszawa - Czołg AZS UW Warszawa 2:3 (25:19, 26:28, 25:19, 25:27, 14:16)

MOS Wola Warszawa - Huragan Międzyrzec 1:3 (19:25, 25:23, 24:26, 26:28)

SKS Hajnówka - AZS UWM II Olsztyn 1:3 (21:25, 19:25, 25:22, 23:25)

Huragan Wołomin - Centrum Augustów 1:3 (30:28, 21:25, 17:25, 14:25)