gmina Międzyrzec Podlaski

Siedem bramek w Rogoźnicy

18 października 2016 11:28 | autor: redakcja
SPLGMP Rogoźnica - Unia Krzywda 1:2 (fot. W. Pepa)

W 9 kolejce rozgrywek klasy A piłkarze z Rogoźnicy pokonali Agrosport Leśna Podlaska 5:2.

Lepiej to spotkanie rozpoczęli goście, którzy w 11 minucie pokonali Marcina Nowosza. W 28 minucie wyrównał Piotrek Łukasiewicz. Pod koniec pierwszej połowy prowadzenie dla Rogoźnicy dał Przemek Sergiej, który skutecznie egzekwował rzut karny. Agrosport wyrównał już na początku drugiej odsłony. Decydujące były wydarzenia, które rozegrały się około 60 minuty. Bramkę na 3:2 strzelił Łukasz Kowalczyk. Goście nie potrafili pogodzić się z tą decyzją, twierdząc, że napastnik gospodarzy był na pozycji spalonej. Skończyło się na czerwonej kartce dla jednego z graczy z Leśnej, który obraził sędziego. Osłabionym rywalom piłkarze z Rogoźnicy wbili jeszcze dwa gole. W 77 minucie celnie na bramkę uderzył Łukasz Kowalczyk, a sześć minut później Łukasz Borysiuk.

Trener Marcin Kieruczenko stwierdził, że rywale nie mieli racji dopatrując się spalonego przy bramce z 60 minuty. - Była zdobyta prawidłowo, zresztą sędzia był bardzo blisko całej akcji i wszystko dobrze widział – powiedział.

Zaznaczył przy tym, że spotkanie było bardzo wyrównane i wynik nie odzwierciedla przebiegu gry.

- Jestem zadowolony z punktów, ale tak naprawdę zagraliśmy słaby mecz – komentował. - Mamy problemy kadrowe, bo kilka osób wyjechało do pracy za granicę – dodał.

W najbliższą niedzielę (23 października) piłkarze z Rogoźnicy ponownie zagrają na własnym boisku. Ich rywalem będzie Orkan Wojcieszków. Początek spotkania o godz. 13.

SPLGMP Rogoźnica - Agrosport Leśna Podlaska 5:2 (2:1)

Bramki dla Rogoźnicy: Piotrek Łukasiewicz 28, Przemysław Sergiej 42 (karny), Łukasz Kowalczyk
60 i 77, Łukasz Borysiuk 83

Rogoźnica: Marcin Nowosz - Igor Skraburski, Jakub Zaniewicz, Damian Maksymiuk, Bartłomiej Michaluk, Piotr Łukasiewicz (55' Kamil Ciokalski), Grzegorz Sęczyk (82' Krzysztof Tymoszuk), Piotr Borysiuk, Przemysław Sergiej (50' Łukasz Borysiuk), Michał Lipiński (75' Marek Jankiewicz), Łukasz Kowalczyk