Historius YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Drelów

Słoneczny Festyn w Drelowie

26 czerwca 2017 10:36:21 | autor: Redakcja / SP w Drelowie
18 czerwca na boisku szkolnym odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców, dyrektora oraz grono pedagogiczne Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Drelowie.

Słoneczny Festyn Rodzinny - Drelów 2017 (SP w Drelowie)

Celem Festynu była familijna integracja ponadpokoleniowa i zdrowa rywalizacja sportowa, w którą zaangażowane były całe rodziny. Takie spotkanie niewątpliwie wzmocniło więzi emocjonalne dziecka z rodziną, zintegrowało rodziców ze szkołą oraz stworzyło okazję do aktywnego spędzania wolnego czasu. Wspólna zabawa dostarczyła uczestnikom wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju.

Festyn rozpoczął się przedstawieniem "O krasnoludkach i o Sierotce Marysi” w wykonaniu uczniów i ich rodziców. Na scenie prezentowali się utalentowani wokalnie oraz tanecznie uczniowie: chór szkolny "GAMA” oraz zespół taneczny "MAGIC EIGHT – Magiczna Ósemka”.

W programie Festynu było mnóstwo zabaw i konkursów z nagrodami, które prowadzili animatorzy "Hop Sa Sa” oraz "Animatorzy Dobrej Zabawy – 4 FUN”. Dodatkowymi atrakcjami dla dzieci było malowanie twarzy, balonowe zwierzątka, pokaz baniek mydlanych oraz tańce animacyjne. Dużym powodzeniem cieszyły się dmuchane zjeżdżalnie, suchy basen z piłeczkami, trampolina, bramka celnościowa itp. Poza tym uczestnicy festynu mogli obejrzeć pokaz siły Strongman, zmierzyć się w strzelaniu z broni pneumatycznej oraz uczestniczyć w rozgrywkach sportowych w halową piłkę nożną i siatkową pomiędzy dziećmi a rodzicami o puchar Dyrektora Szkoły. Mamy i babcie miały możliwość skorzystania z bezpłatnych warsztatów kosmetycznych.

Podczas festynu wszyscy mogli raczyć się potrawami z grilla, zapiekankami, goframi, wspaniałym ciastem i zdrowymi napojami, a oprócz tego watą cukrową, popcornem i lodami.

Festyn zakończył się sukcesem organizacyjnym, a przyczynili sie do tego: rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły, Gminne Centrum Kultury, Ochotnicza Straż Pożarna, Gminny Zespół Usług Wodociągowych i Gospodarki Komunalnej, Koło LOK w Drelowie, panowie Radosław Struczyk i Wojciech Zaremba (odpowiedzialni za nagłośnienie imprezy).

Ważna była pomoc finansowa i rzeczowa sponsorów, wśród których byli: Wójt Gminy Drelów oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Firma WADERA Grzegorz Tywoniuk, Bank Spółdzielczy w Międzyrzecu Podlaskim; Firma "Hawryluk” Jerzego Hawryluka, Firma WIPASZ S.A. w Międzyrzecu Podlaskim, Gospodarstwo Sadownicze - Anna i Maciej Daniluk, Nadleśnictwo Międzyrzec, Firma SPEED AUTO Radosław Zacharuk, Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska” w Drelowie, Firma Dr. Gerard w Międzyrzecu Podlaskim, Zakłady Wyrobów Wędliniarskich Wysokie S.C.


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male