Historius YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Starszaki z "trójki" pożegnały przedszkole

26 czerwca 2017 10:39:33 | autor: Redakcja / Przedszkole Nr 3
21 czerwca w Samorządowym Przedszkolu Nr 3 odbyło się uroczyste zakończenie roku. Starszaki z grupy VII, VIII i IX, które idą po wakacjach do szkoły, z wypiekami na twarzy żegnały przedszkole.

Starszaki z "Trójki" pożegnały przedszkole (fot. Przedszkole Samorządowe nr 3)

Uroczystość rozpoczęła się od przywitania gości oraz staropolskiego poloneza w obecności dyrektor ZPO 3 Jolanty Wolanin, wicedyrektor Ewy Włodarczyk, wicedyrektor przedszkola Bożeny Nowosielskiej i rodziców. Następnie grupa pięciolatków pod opieką pani Marzanny Kopińskiej pożegnała wierszami dzieci odchodzące do klasy I.

Kolejną częścią spotkania była prezentacja umiejętności wokalnych i recytatorskich młodych absolwentów w inscenizacji „Lato”. Dzieci zademonstrowały także swoje zdolności taneczne przy „Owczareczku”, „Koziorajce”, „Poszło dziewcze po ziele”. Występy zostały nagrodzone gromkimi brawami. Na zakończenie dyrekcja wręczyła starszakom dyplomy, pamiątkowe książki i tablo, życząc udanych i bezpiecznych wakacji, a także samych sukcesów na ścieżce edukacyjnej. Za pracę wychowawczą panie i personel przedszkola otrzymały w podzięce bukiety kwiatów. Po skończonej części oficjalnej przyszedł czas na poczęstunek. Była pizza i tort przygotowany przez rodziców. Przy takich smakołykach dzieci, rodzice i panie wspominały miłe chwile spędzone w przedszkolu.


Starszaki z "Trójki" pożegnały przedszkole


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male