“Trójka” na podium Igrzysk

15 grudnia 2016 23:59 | autor: redakcja
Międzyrzeccy pływacy na podium zawodów w Lublinie (fot. arch. W. Lubańskiego)
Międzyrzeccy pływacy na podium zawodów w Lublinie (fot. arch. J. Mikołajczuka)

Bardzo dobry start zanotowali pływacy ze Szkoły Podstawowej nr 3 w finałach wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W zawodach, które odbyły się 8 grudnia na pływalni olimpijskiej w Lublinie, doskonale spisały sztafety 8x25m st. dow. Podopieczni Wojciecha Lubańskiego i Patrycji Karwowskiej po zaciętej walce zwyciężyli w kategorii chłopców. Dziewczęta stanęły na trzecim stopniu podium.

W wyścigach indywidualnych bezkonkurencyjna była Wiktoria Karwowska, która zwyciężyła na dystansie 50m st. grzb. z czasem 33,36. Ponadto w wyścigach indywidualnych Magdalena Olesiejuk zajęła siódme miejsce na dystansie 50m st. klas. (41,70), Maciej Lubański był ósmy na 50m st. klas. (42,59), Cezary Czopiński jedenasty na 50m st. dow., a Sandra Woch piętnasta na 50m st. dow.

Skład zwycięskich sztafet SP3

Chłopcy - I miejsce w Województwie: Maciek Lubański, Czarek Czopiński, Dominik Ptaszek, Konrad Górecki, Szymon Marczuk, Patryk Hubica, Ryszard, Łukomski, Kacper Celiński.

Dziewczeta – III miejsce w Województwie: Wiktoria Karwowska, Magdalena Olesiejuk, Eliza Stasiewicz, Weronika Łopacka, Sandra Woch, Patrycja Majczyna, Aleksandra Szyszko, Natalia Dołęga, Anna Siłka.

Dziewczęta 8x25m stylem dowolnym