6.6°C

Trzecie zwycięstwo Trójki

29 października 2011 19:40
Dalkia Kraśnik - UKS Międzyrzecka Trójka

Aż pięciu setów potrzebowali siatkarze UKS Międzyrzecka Trójka, aby pokonać zespół Dalkia Kraśnik.

W trzeciej kolejce siatkarskiej III ligi UKS Międzyrzecka Trójka po zaciętym meczu pokonał rywali z Kraśnika 3:2 (25:16, 25:17, 22:25, 22:25, 15:10). Początek spotkania nie zapowiadał aż takich emocji. Trójka dość gładko wygrała dwa pierwsze sety i... stanęła. Na szczęście w tie-breaku nasz zespół zdołał się przełamać i na parkiecie ponownie nie było wątpliwości, który zespół jest lepszy.

Trójka po trzech zwycięstwach przewodzi ligowej tabeli. W następnej kolejce (5 listopada) zagra na wyjeździe z wiceliderem Chemikiem Puławy.

Dobrze spisują sie także juniorzy Trójki. W piatej kolejce pokonali na wyjeździe TPS Lublin 3:1 (25:13, 25:12, 20:25, 25:11). Zespół Marcina Śliwy stracił jak dotąd tylko jednego seta i prowadzi w ligowej tabeli. W następnej kolejce (6 listopada) Trójka zagra u siebie z Chemikiem Puławy.

W meczu kadetów Trójka uległa ASPS Avia Świdnik 2:3.