YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Uczniowie wsparli policjantów

25 października 2016 16:04:36 | autor: Redakcja / ZPO nr 3
Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 uczestniczyły wraz z policjantami w akcji profilaktycznej promującej trzeźwość kierowców. Poniżej relacja z tej akcji nadesłana przez ZPO nr 3.

ALKO BLOW - akcja antyalkoholowa uczniów trójki (fot. ZPO nr 3)

18 października uczniowie klasy VI b oraz klasy VI a w trosce o bezpieczeństwo w ruchu drogowym uczestniczyli wraz z Policją i Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w akcji profilaktycznej pod hasłem „ALKO BLOW”. Jej celem było dotarcie do kierujących pojazdami z przesłaniem, że planując jazdę i siadając za kierownicą należy zachować trzeźwość.

Uczniowie rozdawali kierowcom ulotki informacyjne, zaś Policja badała ich trzeźwość z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu ALKO BLOW. Wszyscy zatrzymani przez Policję kierowcy okazali się trzeźwi, natomiast jeden nie zatrzymał się do kontroli.

Akcja ta wpisuje się w cykl działań, jakie międzyrzecka Policja planuje zrealizować we współpracy ze szkołą w ramach projektu „RAZEM BEZPIECZNIE”. Już w listopadzie – kolejne spotkania profilaktyczne i warsztaty szkoleniowe z naszymi uczniami!


ALKO BLOW - akcja antyalkoholowa uczniów trójki


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male