gmina Międzyrzec Podlaski

W Milanowie bez punktów

9 października 2016 21:06 | autor: redakcja
Krzna Rzeczyca - Lutnia II Piszczac 1:1 (fot. W. Pepa)

W 7 kolejce rozgrywek piłkarskiej klasy B rezerwy IV-ligowego LKS Milanów pokonały na własnym boisku Krznę Rzeczyca 3:1.

Gospodarze z prowadzenia mogli cieszyć się już w 12 minucie. W drugiej połowie, w 69 minucie prowadzenie dla Milanowa podwyższył... Przemysław Hawryluk, który niefortunnie strącił piłkę głową do własnej bramki. Na cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry kontaktową bramkę zdobył Dominik Zalewski. Nie udało się jednak doprowadzić do remisu, a już w doliczonym czasie gry gospodarze przypieczętowali swoje zwycięstwo podwyższając prowadzenie na 3:1.

LKS II Milanów - Krzna Rzeczyca 3:1 (1:0)

Bramka dla Krzny: Dominik Zalewski 86

Krzna: Michał Stefaniuk, Przemysław Hawryluk, Kamil Haponiuk (62' Damian Leszczuk), Szymon Lewczuk, Krystian Woliński, Grzegorz Woliński (80' Paweł Siejko), Krzysztof Krzymowski (68' Dominik Zalewski), Grzegorz Szostkiewicz (87' Dawid Kot), Karol Lecyk, Mikołaj Bielecki, Mateusz Kot