15.3°C

Wrócili z punktami z Łomaz

30 października 2017 12:47 | autor: redakcja

W przedostatniej jesiennej kolejce rozgrywek klasy okręgowej piłkarze Huraganu pokonali na wyjeździe Niwę Łomazy 3:2.

Pierwsza połowa spotkania toczyła się pod dyktando gości, którzy mieli sporo okazji do pokonania bramkarza Niwy. Jako pierwszy zrobił to jednak zawodnik gospodarzy. W 7 minucie Marek Jaroszuk naciskany we własnym polu karnym przez graczy Huraganu wpakował piłkę do własnej bramki. W 36 minucie wynik podwyższył Piotrek Wojtczuk.

Przerwę w spotkaniu lepiej wykorzystali gospodarze, którzy na murawę wyszli bardzo zmotywowani. Ich zapał ostudził nieco w 56 minucie Kacper Chudowolski podwyższając wynik na 3:0. Jednak później na boisku rządzili już gracze Niwy. W 64 minucie bramkarza Huraganu pokonał Tymoteusz Lewkowicz. Ponadto z boiska za brzdki faul wyleciał Rafał Korgol, ukarany czerwoną kartką. Grający w dziesiątkę miedzyrzeczanie stracili jeszcze jedną bramkę. W 82 minucie do siatki trafił Kamil Łukaszuk.

Ostatnią jesienną kolejkę klasy okregowej zaplanowano na 5 listopada. Huragan na własnym stadionie podejmować będzie Bizona Jeleniec. Początek spotkania o godz. 13.

Niwa Łomazy – Huragan Międzyrzec 2:3 (0:2)
Bramki dla Huraganu: Jaroszuk 7 (sam.), Wojtczuk 36, Chudowolski 56
Huragan: Bierdziński – Czumer, F. Kwaśniewski (51' Jędruchniewicz), A. Kwaśniewski (75' Paczuski), Olszewski, Łukanowski (55' Mielnik), Wojtczuk (65' R. Kwaśniewski), Stalewski, Chudowolski, Góralski, Korgol

13 kolejka - 5 listopada
Huragan Międzyrzec - Bizon Jeleniec (godz. 13)

Tabela Klasy Okręgowej

29 października rundę jesienną zakończyli piłkarze klasy A. SPLGMP Rogoźnica w ostatniej kolejce pauzowała. Tydzień wcześniej zespół Marcina Kieruczenki pokonał na wyjeździe Młodzieżówkę Radzyń Podlaski 3:2. Bramki dla zespołu z Rogoźnicy strzelali: Mateusz Tomczuk, Grzegorz Sęczyk i Michał Kurenda.

Tabela Klasy A

W fotelu lidera zimę spędzą piłkarze Krzny Rzeczyca. W ostatniej jesiennej kolejce klasy B pokonali na wyjeździe AZ-BUD Komarówka Podlaska 2:1. Bramki dla zespołu z Rzeczycy strzalali Arkadiusz Rostek i Szymon Lewczuk (z karnego).