Historius YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Wydział Komunikacji wykrył fałszerstwa

19 stycznia 2016 16:10:11 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego powiadomił międzyrzecką Policję o dwóch stwierdzonych fałszerstwach dokumentów.

W pierwszym przypadku urzędnicy ustalili, że w dowodzie rejestracyjnym samochodu marki Fiat Albea podrobiono (poprzez fikcyjne wpisanie i ostemplowanie) badanie techniczne pojazdu. Drugi przypadek dotyczył podrobienia umowy kupna-sprzedaży samochodu marki renault Twingo, złożonej do wydziału w związku z kolejną odsprzedażą auta.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (19 stycznia 2016 21:33:10) potwierdzam wypowiedzi poprzednich komentatorow, nigdy nie mialem problemow w wydziale komunikacji wiec tytul mnie zadziwil, ale arkykol wyjasnil, autor: gość
  (19 stycznia 2016 20:27:02) Popieram przedmówców. Tytuł przeraża. Oj brak profesjonalizmu. autor: gość
  (19 stycznia 2016 17:43:06) Racja !!! Racja !!! dla poprzednika, ten tytuł to uderza w pracowników wydziału, dopiero potem po przeczytaniu całości okazuje się że wygląda to inaczej.Proponuję zmienić na "Pracownicy Wydziału ujawnili ..." i ich przeprosić. Swoją drogą to takich błędów jest sporo na kilku międzyrzeckich portalach, zanim się kliknie "enter" warto sprawdzić treść i formę :) autor: on
  (19 stycznia 2016 17:32:57) x Co to za tytuł - admin . Tytuł powinien być Wydziale komunikacji ujawniono fałszywe dokumenty . autor: Co za tytuł ???
  logo male