9.1°C
gmina Międzyrzec Podlaski

Wymarzona inauguracja

22 sierpnia 2016 13:33 | autor: redakcja

W pierwszej kolejce rozgrywek Klasy A piłkarze z Rogoźnicy pokonali Granicę Terespol 6:1.

Dla gospodarzy to spotkanie zaczęło się źle. Już w 4 minucie sędzia podyktował rzut karny za faul Kamila Kołcza. Całe szczęście Marcin Nowosz stanął na wysokości zadania i obronił jedenastkę. Pierwszy kwadrans gry zakończył się bramką Artura Łukaszuka. Goście zdołali wyrównać w 35 minucie, to jednak wszystko na co było ich stać w tym spotkaniu. Jeszcze przed przerwą Rogoźnicę na prowadzenie wyprowadził Łukaszuk. W drugiej połowie do siatki rywali trafiali kolejno Michał Lipiński, Mateusz Paczuski oraz dwukrotnie Krzysztof Chwedoruk.

- Początek meczu nie zapowiadał tak wysokiego zwycięstwa – mówi Marcin Kieruczenko, który obecnie kończy kurs trenerski UEFA A. - Terespol ma jednak młody zespół i myślę, że ostatecznie przeważyło doświadczenie moich zawodników. Jestem zadowolony z frekwencji na treningach. Wprawdzie spotykamy sie tylko raz w tygodniu, w piątki, jednak inczej się nie da, bo ludzie pracują lub uczą się – opowiada trener.

Do zespółu z Rogoźnicy dołączyło dwóch piłkarzy Huraganu Międzyrzec – pomocnik Jakub Zaniewicz oraz bramkarz Gabriel Golec. Zainteresowany grą w tym klubie jest także napastnik Krystian Kociszewski.

- Krystian rozpoczął studia w Warszawie i nie jest w stanie trenować więcej niż raz w tygodniu, w piątki. Rozmawiamy z Huraganem na temat jego przejścia do nas – informuje Marcin Kieruczenko.

SPLGMP Rogoźnica – Granica Terespol 6:1

SPLGMP Rogoźnica: Marcin Nowosz – Igor Skraburski, Matusz Paczuski, Kamil Kołcz, Przemysław Sergiej, Piotr Łukasiewicz (70' Łukasz Zaniewicz), Błażej Turski, Daniel Kucharuk, Dawid Skraburski (46' Grzegorz Sęczyk), Michał Lipiński (60' Krzysztof Chwedoruk), Artur Łukaszuk (82' Jakub Zaniewicz)

(23 sierpnia 2016 09:25)
    Rogożnica górą
    Prezes mocno zaangażowany,trener bardzo kompetentny i komunikatywny, zawodnicy solidni,jeszcze tylko wójt Gminy powinien łaskawszym okiem spojrzeć i sypnąć groszem a nie pchać tylko w Rzeczycę

(23 sierpnia 2016 07:19)