Historius YouTube Facebook fotogalerie
reklama

Wypadek w Worońcu: zablokowana dwójka

28 lipca 2017 09:01:09 | autor: redakcja

Ciężarówka i BMW zablokowały dwójkę w Worońcu (fot. miedzyrzec.info)

Do groźnego wypadku doszło po godz. 7 rano w Worońcu na drodze krajowej nr 2.

W samochodzie osobowym marki BMW 520 na białoruskich numerach rejestracyjnych pękła prawdopodobnie opona (niewykluczono również, że została ona rozerwana w trakcie zderzenia). Kierujący stracił panowanie nad pojazdem i wpadł w poślizg. Kierowca nadjeżdżającej z kierunku Terespola ciężarówką marki Mercedes z naczepą, która przewoziła węgiel zauważył niebezpieczny manewr. Uniknął czołowego zderzenia zjeżdżając na przeciwległy pas ruchu. Prawdopodobnie ocalił tym życie pasażerów BMW, które uderzyło prawa stroną w bok ciężarówki i wylądowało w przydrożnym rowie. W wyniku gwałtownego manewru oraz zderzenia z BMW ciężarówka także wpadła w poślizg, przewróciła się do rowu. Węgiel z przewróconej naczepy wysypał się na oba pasy jezdni.

W wypadku ucierpiał kierowca ciężarówki oraz pasażerka BMW. Pogotowie zabrało ich do szpitala. W BMW podróżowała również dwójka dzieci. Na szczęście nie odniosły one poważniejszych obrażeń. Kierowca BMW wyszedł z wypadku bez szwanku.

Trasa jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy.


Ciężarówka i BMW zablokowały dwójkę w Worońcu


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (28 lipca 2017 09:06:08) Poprawka do artykułu Tuż po godzinie 7. 2 osoby w szpitalu. Kierowca cieżarowego samochodu był zakleszczony. autor: Van_pirek
    logo male