YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Zatrzymano trzech mieszkańców Warszawy

19 czerwca 2013 10:14:22 | autor: Redakcja/KMP Biała Podlaska
Do próby włamania doszło we wtorek, 18 czerwca, na osiedlu wielorodzinnym Brzeska. Po spektakularnej akcji policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym przestępstwem.

18 czerwca, kilkanaście minut po godzinie 12 na osiedle wielorodzinne przy ulicy Brzeskiej podjechały policyjne radiowozy na sygnale. Był także funkcjonariusz na quadzie. Z jednego z bloków wyprowadzono skutego mocno wytatuowanego mężczyznę. W wyniku podjętych działań policjanci zatrzymali także dwóch innych mężczyzn. Wszyscy są mieszkańcami Warszawy.

- Zatrzymania miały związek z włamaniem – potwierdza podkom. Jarosław Janicki, rzecznik bialskiej Komendy Miejskiej Policji. – Obecnie prowadzone są czynności wyjaśniające, przesłuchiwani są świadkowie i zbierany jest materiał dowodowy - dodaje.

Przypomnijmy, że do włamania na osiedlu Brzeska doszło także w piątek (14 czerwca), w godz. 8-16. Nieustalony sprawca okradł wtedy mieszkanie 59-letniej mieszkanki Międzyrzeca. Zabrał 1000 zł oraz złotą biżuterię. Poszkodowana straty oszacowała na 5 tys. zł.

Śledczy ustalają czy zatrzymani mężczyźni mają związek z włamaniami z 14 i 18 czerwca.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (2 lipca 2013 22:18:00) ``Po spektakularnej akcji policja`` o.0 hahaahhaahahhaahhaahahahahhaahhah autor: gość
    logo male