YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Absolwencie z Rogoźnicy – jest sprawa!

9 maja 2019 12:00:00 | autor: Anna Ostapiuk
W związku ze zbliżającym się jubileuszem 100-lecia szkoły w Rogoźnicy, jej przedstawiciele apelują do absolwentów i nauczycieli o pomoc w odtworzeniu historii placówki. Zachęcają również do przystąpienia do okolicznościowego Chóru Belfrów i Absolwentów.

Absolwenci Publicznej Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Rogoźnicy (gm. Międzyrzec Podlaski), nauczyciele oraz osoby zainteresowane tematem proszone są o udostępnienie materiałów archiwalnych związanych z historią szkoły w postaci zdjęć, filmów i starych dokumentów.

Archiwalia, zaopatrzone w stosowne  podpisy dotyczące daty, osób i wydarzeń, można dostarczyć osobiście, przesłać na adres placówki: Rogoźnica 96, 21-560 Międzyrzec Podlaski pocztą tradycyjną lub poprzez pocztę elektroniczną: zespol_rogoznica@miedzyrzecgmina.pl z dopiskiem „Materiały wspomnieniowe – 100 lat SP w Rogoźnicy”. Materiały zostaną zeskanowane i posłużą wzbogaceniu zasobów bibliotecznych, a oryginały będą zwrócone nadawcy.

Chęć wstąpienia w szeregi wyjątkowego Chóru Belfrów i Absolwentów, powołanego specjalnie na okoliczności jubileuszowe, można zgłaszać telefonicznie pod nr 83 371 17 93 lub poprzez e-mail do końca maja b.r. Chór uświetni swoim występem uroczystości jubileuszowe. Organizatorzy przewidują również występy solistów, licząc na duży wysyp wielkich talentów.
 

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male