YouTube Facebook fotogalerie
reklama
Region

Aukcja WOŚP z Robertem Lewandowskim na czele okazała się hitem!

15 lutego 2017 13:45:19 | autor: Podziękowania
Hit w postaci aukcji WOŚP-u dobiegł końca. Mowa oczywiście o gorącej aukcji związanej z Robertem Lewandowskim. W tym roku, każdy z nas miał możliwość wygrania lunchu z Robertem, co okazało się strzałem w dziesiątkę, biorąc pod uwagę zainteresowanie aukcją, a także ostateczną kwotą, która została tutaj spełniona. Jak widać, wiele osób liczyło na wygraną i chciało zjeść z naszym mistrzem piłki nożnej lunch, a także wybrać się na jego mecz, oczywiście na specjalną trybunę!

fot. arch. laczynaspasja.pl

W aukcji wzięło udział 13 osób, które licytowały na łączną kwotę ponad 26 tysięcy złotych. Jest to jak na taką skalę wynik bardzo spory, albowiem lunch ze sportowcem nie jest choćby możliwością dłuższego treningu w towarzystwie Roberta. Pomimo wszystko, aukcja i jej wygrana przyciągnęły bardzo dużą ilość zainteresowanych osób, które postanowiły licytować tą możliwość, na bardzo dużą skalę.

Musimy pamiętać, że same bilety trafiły na aukcje WOŚP dzięki uprzejmości marki LvBet, która miała prawa do owych biletów. Wszystko ze względu na fakt, iż zostały one wygrane pierwotnie przez owych właścicieli marki, którzy zdecydowali się na przekazanie ich na rzecz WOŚP. Dzięki temu, okazja trafiła się każdemu z nas, kto jest tylko fanem Roberta, aby móc spotkać się z nim i spędzić trochę czasu na rozmowie i wspólnym posiłku.

Jeśli ktokolwiek nie zna jeszcze marki LvBet, warto powiedzieć o niej kilka slów. Jest to między innymi partner portalu Laczynaspasja.pl, który jest uznanym serwisem sportowym, na którym wypowiadają się gwiazdy sportu, na swoich blogach internetowych. Oprócz tego, marka jest silnie powiązana ze sportem, albowiem bierze udział w wielu aukcjach charytatywnych związanych ze sportem, a także sponsoruje na ten moment wiele drużyn sportowych na terenie całej Polski.

Na końcu warto dodać, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy może być dumna z inicjatywy, a także przebiegu aukcji, który okazał się bardzo dobry!

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male