YouTube Facebook fotogalerie
reklama
Region

Awanse dla międzyrzeckich funkcjonariuszy

17 lipca 2018 14:00:59 | autor: Redakcja / KMP w Białej Podlaskiej
16 lipca w Białej Podlaskiej odbyły się uroczyste obchody Święta Policji, które były okazją do wręczenia funkcjonariuszom aktów mianowania na wyższe stopnie służbowe.

Święto i awanse bialskich policjantów (fot. KMP w Białej Podlaskiej)

Oficjalne obchody rozpoczęły się o godz. 14.00 w sali konferencyjnej na ulicy Brzeskiej w Białej Podlaskiej. W uroczystej zbiórce z okazji Święta Policji uczestniczył Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie insp. Robert Szewc oraz zaproszeni goście. W uroczystościach udział wzięli m.in. poseł Marcin Duszek, przedstawiciele władz samorządowych, służb mundurowych, instytucji, z którymi na co dzień współpracują policjanci oraz duchowieństwa.

Zaproszonych gości przywitał Komendant Miejski Policji w Białej Podlaskiej mł. insp. Grzegorz Pietrusik. Komendant podziękował za rok dobrej służby, dzięki której bialska jednostka jest pozytywnie postrzegana przez mieszkańców, a miasto i powiat uważane są za miejsca bezpieczne. Gratulował również wszystkim wyróżnionym i nominowanym policjantom życząc dalszej wytrwałości. Dziękował również instytucjom oraz służbom, z którymi na co dzień współpracuje bialska jednostka.

Podczas uroczystości wręczone zostały nominacje na wyższe stopnie policyjne. Łącznie awansowanych zostało 107 policjantów, w tym sześciu w korpusie oficerów. 46 funkcjonariuszy otrzymało awans w korpusie aspirantów, 50 w korpusie podoficerów oraz 5 w korpusie szeregowych.

Poza mianowaniem funkcjonariuszy na wyższe stopnie służbowe Komendant Wojewódzki Policji przyznał 38 funkcjonariuszom oraz dwóm pracownikom cywilnym nagrody za ponadprzeciętne zaangażowanie, własną inicjatywę w służbie oraz wzorowe wykonywanie zadań służbowych.

Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie złożył wszystkim policjantom i policjantkom oraz pracownikom cywilnym życzenia i podziękowania za trud i wytrwałość w realizacji codziennych zadań. Policjanci otrzymali również podziękowania i życzenia od zaproszonych gości.

Lista awansownych policjantów z Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim:

Aspirant
mł. asp. Hryciuk Katarzyna
mł. asp. Jaworski Jarosław
mł. asp. Laskowska Aneta
mł. asp. Matysiak Iwona
mł. asp. Paluszkiewicz Mariusz
mł. asp. Wieleba Radosław

Sierżant sztabowy
st. sierż. Fiedoruk Maria
st. sierż. Grzeszyk Piotr
st. sierż. Krupska Barbara
st. sierż. Woliński Przemysław

Starszy sierżant
sierż. Nieścioruk Michał
sierż. Niewęgłowski Łukasz
sierż. Wilczyńska Ewa

Sierżant
st. post. Ignaciuk Piotr
st. post. Łobacz Marek
st. post. Małoszuk Dawid

Nie ma tu nazwisk policjantów operacyjnych pracujących zarówno w KMP w Białej Podlaskiej, jak też podległych komisariatach w Wydziałach Kryminalnych oraz Wydziale zajmującym się zwalczaniem Przestępstw Gospodarczych oraz Wydziale do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu. Wszystkim wyróżnionym gratulujemy awansu.

REKLAMA
reklama


Święto i awanse bialskich policjantów


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (19 lipca 2018 07:55:57) Widzę nawet tutaj na zdjęciu taką jedną policjantkę, co przyjechała na moją ulicę na interwencję i się zachowywała jakby mózg w domu zostawiła. To za co ten awans ? autor: gość
    logo male