YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Awanturnik trafił do aresztu

24 września 2019 08:55:54 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Międzyrzeccy policjanci podczas interwencji dotyczącej domowej awantury zatrzymali 32-letniego mieszkańca Biłgoraja. Mężczyzna był nietrzeźwy i agresywny. Ponadto posiadał przy sobie narkotyki.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (22 września) na terenie Międzyrzeca Podlaskiego. Po godz. 18 dyżurny komisariatu otrzymał zgłoszenie dotyczące awantury domowej. Na miejsce natychmiast skierowano patrol. Gdy mundurowi dotarli pod wskazany adres potwierdzili zgłoszenie. Przebywający tam mężczyzna był nietrzeźwy i agresywny. Naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy.

Policjanci ustalili, że jest to 32-letni mieszkaniec Biłgoraja. Badanie wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Ponadto funkcjonariusze ujawnili przy „awanturniku" zawiniątko z białym proszkiem. Wstępne badanie potwierdziło, że jest to amfetamina.

Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (25 września 2019 08:46:31) Odpowiedź Uhuhuhu czyżby koledzy dodawali pozytywne komentarze że nie bierze autor: Optymista
    (24 września 2019 17:31:06) Kolo Znam tego człowieka i gwarantuje że narkotyków nie bierze. autor: Kolo
    (24 września 2019 17:27:13) Odp Jakie narkotyki i kogoś osądzać jak się nie zna autor: Darek
    logo male