YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Drelów

Bądź kumplem, nie dokuczaj

29 stycznia 2019 14:35:23 | autor: Anna Ostapiuk
Takie hasło przyświecało III edycji akcji „Tydzień życzliwości” przeprowadzonej w dniach 8-11 stycznia 2019 r. w Zespole Szkół im. ks. Jana Twardowskiego w Dołdze.

III Tydzień życzliwości w Dołdze (fot. Zespół Szkół w Dołdze)

Przez tydzień staraliśmy się umilać czas młodszym uczniom poprzez organizowanie zabaw i różnych konkurencji sprawnościowych na przerwach oraz ukazywanie pozytywnych postaw wobec innych – opisuje założenia akcji Katarzyna Lachowska, pedagog szkolny -  Życzliwość i serdeczność to cechy, dzięki którym żyje się łatwiej, przyjemniej i zabawniej. Uśmiech i miłe słowo potrafią zdziałać więcej niż niejeden prezent. Uczniowie mili, kulturalni, odpowiedzialni i uczynni mają więcej kolegów i przyjaciół. Pomagajcie sobie wzajemnie, uśmiechajcie się do siebie, nie sprawiajcie sobie przykrości słowem lub gestem – zachęca.

W ramach akcji w szkole ogłoszono konkurs na plakat pod hasłem ,,Jak być dobrym kolegą/koleżanką”. Nagrodą w konkursie są oryginalne zdjęcia piłkarzy Wojciecha Szczęsnego i Grzegorza Krychowiaka wraz z autografami oraz fiszki do nauki języka angielskiego.

fot: Zespół szkół w Dołdze
 

REKLAMA
reklama


III Tydzień życzliwości w Dołdze


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male