YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Bednarek rozbujał Międzyrzec

20 sierpnia 2018 14:34:34 | autor: redakcja
Blisko 6 tysięcy osób doskonale bawiło się 18 sierpnia na koncercie Kamila Bednarka. Imprezę na międzyrzeckich jeziorkach zorganizował Miejski Ośrodek Kultury.

Koncert Bednarka na Międzyrzeckich Jeziorkach (fot. Magdalena Jóźwik)

 

Występy zaproszonych zespołów poprzedził piknik rodzinny z darmowymi dmuchańcami. Ci którym doskwierał upal mogli skorzystać z pobliskiego strzeżonego kąpieliska.

Wieczorny koncert rozpoczął zespół Sonbird, złożony z czterech młodych chłopaków z Żywca. Ich dotychczasowy dorobek sprowadza się do epki „Wspomnienia z poprzedniego życia” i szybko zapracowanej opinii świetnego zespołu koncertowego. Panowie wystąpili w tym roku na wszystkich najważniejszych polskich festiwalach muzycznych. A do Międzyrzeca przyjechali prosto z Kraków Live Music Festiwal, gdzie grali obok światowych gwiazd rocka alternatywnego. Na jeziorkach zaprezentowali kilkanaście zgrabnych, indierockowych piosenek, które z pewnością spodobały się fanom takich zespołów jak Travis czy Myslovitz.

Kamila Bednarka publiczność powitała entuzjastycznie i od razu dała się porwać do wspólnej zabawy. Pod sceną było bardzo tłoczno. Artysta śpiewał piosenki z ostatniej płyty "Talizman" oraz największe przeboje ze swojego repertuaru. Był dynamiczny, zachęcał publiczność do wspólnej zabawy, skakania i śpiewu. Nie obyło się bez bisów, których żywiołowo domagali się fani oraz pamiątkowego zdjęcia z publicznością.

Zaproszenie do Międzyrzeca Kamila Bednarka okazało się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Koncert odbył się pod medialnym patronatem portalu Międzyrzec.info, a jego sponsorami byli: Miasto Międzyrzec Podlaski, Wipasz S.A., Przedsiębiorstwo usług Komunalnych, Hotel Hesperus oraz Bank Spółdzielczy w Międzyrzecu Podlaskim.

REKLAMA
reklama


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (22 sierpnia 2018 09:53:27) Było disco polo, był rock, było reggae to może następnym razem jakiś rap? autor: gość
  (21 sierpnia 2018 10:13:01) !!! Koncert genialny! NASTĘPNYM RAZEM ZAPROŚCIE TACO HEMINGWAY'A ❤️❤️❤️ autor: Anonim
  (20 sierpnia 2018 21:56:21) ŹŚwietny koncert nagłośnienie do poprawy Świetny koncert ale jakość nagłośnienia podobnie jak na wilkach słaba. autor: Karol B
  (20 sierpnia 2018 17:25:43) .. Bo zdecydowanie lepsze było nagłośnienie autor: JaJStBF
  (20 sierpnia 2018 17:16:07) OK Nie lubię takiej muzyki, ale Gościu był sto razy lepszy niż Wilki autor: Jacek
  logo male