YouTube Facebook fotogalerie
reklama
Region

Białe Łabędzie w bialskiej scenerii

23 marca 2019 21:10:42 | autor: Anna Ostapiuk
Dobra wiadomość dla tych, którzy przegapili spektakl „Białe Łabędzie” w Drelowie i Międzyrzecu Podlaskim. Aktorzy z Grupy Teatralnej „Tu i Teraz” wystąpią po raz kolejny, tym razem w Białej Podlaskiej.

Noworoczny spektakl "Białe Łabędzie" w Drelowie (fot. miedzyrzec.info)

Na zaproszenie księży z parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Białej Podlaskiej drelowska grupa, działająca od siedmiu lat przy Gminnym Centrum Kultury w Drelowie, wystawi spektakl „Białe Łabędzie” w scenerii kościelnej.

Tragiczne wydarzenie, jakim jest choroba i śmierć dziecka, staje się początkiem zmiany w życiu kilku innych osób. Bolesna tematyka scenariusza niosąca w swej treści wiarę, nadzieję i miłość, to  jedna z wizytówek grupy „Tu i Teraz”. Aktorzy nie boją się poruszać spraw trudnych, chwytających za serce, będących nieodłącznym elementem współczesności. „Białe Łabędzie”, sztuka oparta o scenariusz Zbigniewa Steszuka, jednego z drelowskich aktorów, wystawiana w Drelowie, Worsach, Dęblinie i w Międzyrzecu Podlaskim, za każdym razem przyciągała tłumy widzów. Oglądających wprowadza w zadumę, ale też daje im jasną odpowiedź, jak łatwiej poradzić sobie w obliczu bolesnych i niezrozumiałych dla człowieka zdarzeń.

Spektakl będzie miał miejsce 24 marca 2019 r. o godz. 16:30 w kościele parafialnym przy ul. Długiej 1.
 

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male