YouTube Facebook fotogalerie
reklama
Region Zwiedzający oddali ponad 500 ankiet

Bialska Gala Ślubna

12 grudnia 2011 20:04:16
Ponad 30 wystawców, wspaniałe nagrody, występy artystów i moc innych atrakcji to wszystko przygotowali organizatorzy Bialskiej Gali Usług Ślubnych, Weselnych i Karnawałowych.

W dniach 10-11 grudnia na sali konferencyjnej Urzędu Wojewódzkiego w Białej Podlaskiej zaprezentowało się ponad 30 wystawców z branży weselnej i karnawałowej. Gala skierowana była głównie do młodych par, które zamierzają w niedalekiej przyszłości wejść na nową drogę życia i szukają ofert firm, które pomogą im w przygotowaniu tego najważniejszego wydarzenia w ich życiu – ślubu oraz oczywiście wesela. Oferta wystawców gali była jednak znacznie szersza. Atrakcyjną ofertę znaleźć tu mogli wszyscy zainteresowani usługami karnawałowymi, biur podróży, DJejów, właścicieli limuzyn ślubnych, profesjonalnych studiów fotograficznych, dekoratorni, sal weselnych (i nie tylko), salonów kosmetycznych, sukni ślubnych i wieczorowych, a nawet szkoły – Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białej Podlaskiej – która przygotowuje wykwalifikowane kadry świadczące usługi z branży weselnej i karnawałowej m.in. fryzjerki, kosmetyczki i makijażystki. Kto nie był, niech żałuje, gdyż była to niepowtarzalna okazja, by zobaczyć w jednym miejscu tak bogatą ofertę wystawców branżowych, którzy na czas gali przygotowali niezwykle atrakcyjne oferty promocyjne. Na Gali Ślubnej nie mogło oczywiście zabraknąć pokazów sukni ślubnych, wzbogaconych o pokazy eleganckich kreacji wieczorowych i karnawałowych oraz efektowne pokazy barmańskie. Organizatorzy Bialskiej gali zadbali również o atrakcyjną oprawę artystyczną, którą zapewnili mistrzowie tańca Amigo Dance oraz soliści Eureki i Chwilki z Natalią Zozulą na czele (finalistką Must Be The Music Polska). Na wszystkich, którzy wypełnili ankietę (oddano ponad 500 ankiet), bądź też wzięli udział w konkursach przygotowanych przez wystawców czekały atrakcyjne nagrody (darmowe sesje fotograficzne, wycieczki, dekoracje sali, samochodu, romantyczne kolacje, karty rabatowe, itp.), degustacje słodkich wyrobów restauracji Sielska oraz wędlin ze stołu wiejskiego firmy „Karol”. Specjalnym akcentem gali była akcja charytatywna prowadzona przez Grupę Lokalnych Inicjatyw Podlaskich we współpracy z Komendą Hufca ZHP, której celem była zbiórka pieniędzy na rzecz niepełnosprawnych dzieci z powiatu bialskiego. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom.

Patronat honorowy nad Galą objął Starosta Bialski Tadeusz Łazowski, na ręce którego organizatorzy składają serdeczne podziękowania dla wszystkich pracowników urzędu wojewódzkiego, którzy pomogli w zorganizowaniu całej Gali, a w szczególności panu Kazimierzowi Sokolukowi oraz Tadeuszowi Kowalczykowi. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy aktywnie przyczynili się do przygotowań oraz profesjonalnej obsługi Bialskiej Gali Usług Ślubnych, Weselnych i Karnawałowych.

http://pulsmiasta.tv/4013/koronka-koraliki-i-krysztalki-svarowskiego/


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (14 lutego 2012 09:56:53) WYMYS to fakt słabo to wszystko było rozreklamowane, w prasie to chyba nigdzie nie było napisane autor: gość
    (14 grudnia 2011 15:59:11) Było fajnie Trochę mało reklamy w Międzyrzecu, dowiedziałam się od koleżanki w sobotę wieczorem po targach. Ale warto było przyjechać, wszystko w jednym miejscu. Fajne suknie ślubne. autor: Ania
    logo male