YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Drelów

Bracia z Drelowa w policyjnym areszcie

2 grudnia 2011 13:24:54
Policjanci zatrzymali trzech braci w wieku od 18 do 25 lat, mieszkańców gminy Drelów podejrzanych o dokonanie licznych kradzieży na terenie Białej Podlaskiej.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu podejrzewają, że bracia czasowo przebywający w Białej Podlaskiej, wspólnie z 34-letnim mieszkańcem tego miasta, w okresie od września do listopada dokonali co najmniej ośmiu przestępstw – kradzieży i włamań.

Włamywali się m.in. do budynku ślusarni przy ul. Witoroskiej, altanek działkowych przy ul. Bocznej i kilkukrotnie do budynku byłej masarni przy ul. Dalekiej. Zabierali różne będące w ich zainteresowaniu przedmioty, w tym elektronarzędzia, urządzenia RTV, elementy wykonane z metali kolorowych, które potem sprzedawali w okolicznych punktach skupu złomu. Kilka dni temu na terenie ogródków działkowych przy ul. Bocznej zniszczyli kilka ogrodzeń i altanek, a jedną z nich podpalili.

Policjantom udało się odzyskać część skradzionych przedmiotów.

Czterech zatrzymanych mężczyzn oczekuje w policyjnym areszcie na zarzuty. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności. 34-latek oraz najstarszy z braci byli już wielokrotnie notowani przez policję za przestępstwa przeciwko mieniu.

REKLAMA
reklama

 
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male