YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Burmistrz chce rozmawiać z mieszkańcami

16 października 2015 21:11:33 | autor: redakcja
W magistracie rozpoczęły się prace nad budżetem miasta na 2016 rok. Burmistrz Zbigniew Kot zgodnie z wyborczymi obietnicami chce budżetowe plany skonsultować z mieszkańcami Międzyrzeca Podlaskiego.

- Z pewnością będą rozbieżności między tym, co jest możliwe do zrobienia i na co możemy sobie pozwolić, a tym czego się od nas oczekuje – stwierdza burmistrz. - Najważniejszy jest jednak kontakt z mieszkańcami, wysłuchanie ich problemów i ustalenie priorytetów. Mam już doświadczenie w tym zakresie. W jednym z okręgów wyborczych radny twierdził, że najważniejsza jest budowa drogi. Na spotkaniu z mieszkańcami okazało się, że ważniejsza dla nich jest budowa chodnika - mówi.

W tym roku Zbigniew Kot miał już kilka spotkań w okręgach wyborczych. Organizowali je m.in. radni Robert Idzikowski i Mirosław Jung. Burmistrz spotykał sie także m.in. z mieszkańcami ulic: Zarówie, Wiejska, Piłsudskiego, Jelnicka , Chabrowa, Radzyńska i Brzeska.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (22 października 2015 18:15:59) Może i spotkania są ważne ale wystarczy przejechać ulicami miasta aby zobaczyć jakie są potrzeby mieszkańców. Osobiście wybiorę się na takie spotkanie by pokazać swoje zabłocone buty po przejściu ulcą Zadworną. Poprzednicy Pana burmistrza Kota przekonywali że nie ma pieniędzy na choćby utwardzenie drogi. Ciekawe co tym razem usłyszymy. autor: Łukasz
    logo male