YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Drelów

Bus uderzył w ciężarówkę z paliwem

12 stycznia 2018 21:52:59 | autor: redakcja
Niebezpiecznie było w piątek wieczorem (12 stycznia) na ulicy Dworskiej w Drelowie, gdzie doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów. Jednego z kierowców pogotowie zabrało do szpitala.

Wypadek na drodze z Drelowa do Kwasówki przy ul. Dworskiej (fot. miedzyrzec.info)

 

Do wypadku doszło na drodze wylotowej do Parczewa. Kierujący busem Volkswagen Transporter uderzył w tył stojącego na poboczu na światłach awaryjnych Audi A6. Następnie bus odbił się od stojącego auta i uderzył w nadjeżdżającą z naprzeciwka ciężarówkę z paliwem, należącą do firmy z Wisznic.

Bez szwanku z tego zdarzenia wyszedł kierowca Audi z okolic Wisznic, który akurat wysiadł z auta, aby coś sprawdzić. Nic się nie stało również kierowcy ciężarówki z paliwem. Ucierpiał natomiast kierowca busa pochodzący z Kwasówki, którego pogotowie ratunkowe zabrało do szpitala. Podróżującemu z nim pasażerowi udzielono pomocy na miejscu. Według relacji świadków po obu panach było wyraźnie widać, że spożywali alkohol.

Trasa w tym miejscu została na blisko 2 godziny zablokowana, ale dzięki objazdowi ul. Świerkową i Łysa Góra, zorganizowanemu przez służby ratownicze, ruch na tym odcinku drogi 813 odbywał się bez większych zakłóceń.

Służby ratunkowe były wzywane do interwencji również w czwartek wieczorem (11 stycznia) na drodze Międzyrzec – Zahajki. Podróżujący tą trasą Białorusin stracił panowanie nad Renault Scenic. Auto zjechało do rowu i dachowało. Kierowcę przewieziono do szpitala.


Wypadek na drodze z Drelowa do Kwasówki


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (14 stycznia 2018 18:03:31) Wieśniaki lubią sobie pośmigać autem na cyku, często w warunkach recydywy, oczywiście bez uprawnień. autor: MM
    logo male