YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Busem przez świat

16 stycznia 2019 08:21:03 | autor: redakcja
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza w sobotę (19 stycznia) na spotkanie z podróżnikami Olą i Karolem Lewandowskimi. Goście opowiedzą o swojej podróży starym busem przez bezdroża Alaski i Kanady.

 

Ola i Karol Lewandowscy, autorzy bloga "Busem przez Świat", w ponad 70 dni pokonali starym busem prawie 20 tysięcy kilometrów przez drogi i bezdroża Alaski i Kanady. Odwiedzili najpiękniejsze parki narodowe, szukali złota i tropili rosomaki. Spotkali dziesiątki niedźwiedzi, pływali kajakami po lodowcu i trafili na morderstwo w Twin Peaks. Zmierzyli się ze szlakiem prowadzącym do autobusu znanego z filmu "Into the Wild" i odnaleźli Polaka w motelu widmo.

Lewandowscy opowiedzą o Północy takiej, jaka jest naprawdę – dzikiej, nieprzewidywalnej i uczącej pokory. Poznamy ich przygody i dowiemy się jak tanio podróżować po Alasce i Kanadzie. Podróżnicy przyjeżdżają do Międzyrzeca na zaproszenie Zbigniewa Boneckiego.

Spotkanie organizowane przez MOSiR odbędzie się w sali konferencyjnej Miejskiego Ośrodka Kultury przy ul. Warszawskiej. Początek o godz. 18. Wstęp bezpłatny.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male