YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Centrum Kariery zaprasza

27 września 2016 21:58:17 | autor: redakcja
Młodzieżowe Centrum kariery OHP w Międzyrzecu Podlaskim zaprasza osoby w wieku 18-24 lata, które nie uczą się i nie pracują, do udziału w projekcie „Akcja Aktywizacja”. To okazja do podniesienia kwalifikacji zawodowych oraz znalezienia pracy.

Już od listopada uczestnicy projektu zostaną objęci wsparciem psychologa i doradcy zawodowego oraz będą uczestniczyć w wybranym szkoleniu zawodowym i 3-miesięcznym płatnym stażu zawodowym u pracodawcy. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Jest on realizowany dzięki wsparciu Unii Europejskiej w ramach inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.

Rekrutacja do projektu będzie prowadzona do końca października br. Ilość dostępnych miejsc – 10. Uczestnikom w ramach projektu przysługuje: ubezpieczenie NNW, zwrot kosztów dojazdu, darmowy posiłek w dniu szkolenia (zupa, drugie danie i napój).

Do wyboru będą następujące szkolenia:

  1. Sprzedawca z obsługą kasy fiskalnej i programów komputerowych

  2. Magazynier z obsługą kasy fiskalnej, wózka jezdniowego, programu do fakturowania

  3. Ślusarz – operator nowoczesnych maszyn

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się do Młodzieżowego Centrum kariery OHP w Międzyrzecu Podlaskim, ul. Piłsudskiego 6 ( od poniedziałku do piątku, godz. 8.00 -15.15), tel. 83 371 38 15.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male