YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Centrum Kariery zaprasza

5 kwietnia 2016 21:09:27 | autor: redakcja
Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Międzyrzecu Podlaskim zaprasza osoby do 25 roku życia szukające pracy oraz sposobów na zdobycie lub podniesienie kwalifikacji zawodowych.

MCK oferuje: porady indywidualne i zajęcia grupowe, m.in. w zakresie określania preferencji zawodowych, planowania kariery, pomocy w zredagowaniu dokumentów aplikacyjnych i metod aktywnego poszukiwania pracy. Zainteresowani znajdą tam także informacje zawierające opisy zawodów, filmy o zawodach, programy komputerowe.
Oferta MCK kierowana jest do osób w wieku 15-25 lat, które chcą zdobyć informacje o trendach na rynku pracy i sposobach zdobywania kwalifikacji.
Ponadto osobom bezrobotnym do 25 roku życia Centrum Kariery oferuje informacje o rynku pracy, ofertach dostępnych szkoleń i staży (projekty "Ginące zawody pomysłem na przyszłość", "Akcja Aktywizacja"). Są tam oferty pracy na wakacje dla osób. które po zakończeniu edukacji nie zdobyły doświadczenia zawodowego.
Młodzieżowe Centrum Kariery OHP mieści się przy ul. Piłsudskiego 6. Jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7.45-15.45. Wszystkie usługi świadczone przez tą placówkę są bezpłatne.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (9 kwietnia 2016 14:25:38) Filipiuk już się do was nie zgłosi. autor: gość
    logo male