YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Derby AP UKS Dwójka Międzyrzec - Krzna Rzeczyca

21 maja 2019 10:51:56 | autor: Redakcja / Kondrad Karwowski
Zmagania piłkarzy Akademii Piłkarskiej UKS Dwójki Międzyrzec w kategorii Żak (rocznik 2010 i młodsi) przebiegają pełną parą.

Derby AP UKS 2 Międzyrzec - Krzna Rzeczyca (fot. AP UKS Dwójka Międzyrzec)

Za nami wyjazdowe starcia z Orlętami Radzyń Podlaski oraz derbowy pojedynek z Akademią Piłkarską Krzny Rzeczycy. Jak podkreśla Kamil Korniluk - trener AP UKS Dwójki - Wyniki w tym wieku są dla mnie jako trenera sprawa drugorzędna. Najważniejszy jest rozwój i zabawa oraz to żeby każde dziecko grało jak najwięcej. Z racji dużego zainteresowania futbolem w "Dwójce", młodzieńcy występują dwoma zespołami. Nieco słabiej zaprezentowali się na tle radzyńskich Orląt ale w meczu z Krzną Rzeczyca okazali się bezkonkurencyjni. W najbliższą niedzielę o godzinie 10, młodzi piłkarze UKS Dwójki zmierzą się gospodarzami - Huraganem Międzyrzec. Zmagania odbędą się na bocznym boisku stadionu MOSiR ul. Pszenna 3.

W meczach turniejowych AP UKS Dwójkę Międzyrzec Podlaski reprezentują:
Filip Fitulski. Karol Karwowski. Karol Bartoszuk. Karol Okniński. Dawid Węgrzyniak. Dawid Bałkowiec. Julia Mróz. Antoni Czapliński. Jan Bogucki. Jakub Kieruczenko. Jakub Melaniuk. Szymon Golec. Adam Kozos. Marcel Filipiuk. Mikołaj Gruszczyński. Maksymilian Wąsowski. Kacper Tutka. Oliwier Nafalski. Wojciech Gruszko. Daniel Pajdowski.

Fot. AP UKS Dwójka Międzyrzec


Derby AP UKS 2 Międzyrzec - Krzna Rzeczyca


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male