YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Dwie zaginione

22 marca 2013 08:53:43 | autor: Redakcja / KMP Biała Podlaska

Policja nadal prowadzi poszukiwania zaginionej Korneli Ancuta

Policjanci z Międzyrzeca poszukują 13-letniej Anny Z. oraz 14-letniej Kornelii Ancuta. Obie wyszły w środę z domów do szkoły i do tej pory nie wróciły oraz nie nawiązały kontaktu z rodziną.

Wczoraj późnym wieczorem policja opublikowała komunikat o poszukiwaniach 13-letniej Anny Z.

Anna Kinga Z. urodziła się 24 lipca 1999 r. w Międzyrzecu. Mieszka z rodziną przy ulicy Lubelskiej.

Rysopis: wzrost 158 cm, szczupła budowa ciała, oczy piwne, szatynka, długość włosów do połowy pleców, waga około 42 kg, twarz owalna, uzębienie pełne, nos średni, uszy normalne.

Ubrana była w kurtkę koloru brązowo-bordowego typu 3/4, z kapturem obszytym tzw. miśkiem, spodnie dżinsowe koloru niebieskiego z wytartymi łatami na udach, buty sportowe czarne, sweter w paski czarno-białe. Miała dużą naramienną torebkę damską koloru białego.  

Dziś policjanci ogłosili, że poszukują także 14-letniej Kornelii Ancuta.

Kornelia Ancuta urodziła się 10 czerwca 1998 r, w Międzyrzecu. Mieszka na ulicy Kościuszki.

Rysopis: wzrost 165 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, czesane na bok, waga około 50 kg., twarz owalna, uzębienie pełne, nos średni, uszy normalne. Ubrana była w kurtkę skórzaną koloru czarnego, spodnie dżinsowe typu „rurki”, buty trampki z charakterystycznymi ćwiekami po bokach.

Z ustaleń policjantów wynika, że 14-latka nie po raz pierwszy opuściła bez wiedzy i zgody rodziców swoje miejsce zamieszkania. Wymieniona może poruszać się wspólnie z 13-letnią Anną Zając. Obie dziewczynki widziane były wczoraj w towarzystwie dwóch młodych mężczyzn w samochodzie marki Audi 80, koloru czerwonego. Policjanci ustalili właściciela auta, jednak nie przebywa on w miejscu zamieszkania.

AKTUALIZACJA!!!

Policja poszukuje czerwonego Audi 80 o radzyńskich numerach rejestracyjnych. Prawdopodobnie tym autem poruszają się dwie zaginione dziewczyny, w towarzystwie dwóch mężczyzn z gminy Międzyrzec

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionych proszone są o pilny kontakt z Policją pod numerem 997 lub 112.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (23 marca 2013 09:27:18) LRA 07402 Jedziemy po .....Jedziemy po ..... autor: Radek
    logo male