YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Dziecko ucierpiało, bo ojciec był pijany

10 kwietnia 2018 16:47:56 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Mieszkaniec gminy Międzyrzec Podlaski będąc pod wpływem alkoholu zabrał syna na przejażdżkę motocyklem. Skończyło się wywróceniem motoru, dziecko złamało nogę.

 

W poniedziałek (9 kwietnia) przed godz. 15 dyżurny międzyrzeckiego komisariatu przyjął zgłoszenie o wypadku motocyklisty w miejscowości Rudniki. Przybyli na miejsce policjanci zastali załogę pogotowia ratunkowego udzielającą pomocy 10-latkowi, który miał złamaną nogę. Mundurowym udało się ustalić, że ojciec chłopca zabrał go na przejażdżkę motocyklem po polnych drogach. 36-latek z gminy Międzyrzec był na tyle lekkomyślny, że przewoził syna motorem niedopuszczonym do ruchu oraz nie posiadając uprawnień do kierowania jednośladem. Na dodatek okazało się, że przewożąc syna znajdował się pod wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał prawie pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W trakcie przejażdżki mężczyzna stracił panowanie nad motocyklem i przewrócił się. Lekkomyślnemu rodzicowi nic się nie stało, natomiast jego 10-letni syn miał mniej szczęścia. Ze złamaniem lewej nogi został przewieziony do szpitala w Siedlcach. Mężczyzna odpowie za spowodowanie wypadku drogowego i kierowanie motocyklem bez uprawnień oraz w stanie po użyciu alkoholu.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (10 kwietnia 2018 19:20:37) Międzyrzeckie dziennikarstwo.. W poniedziałek (10 kwietnia) ? serio? autor: k
    logo male