YouTube Facebook fotogalerie
reklama

Dziękujemy za zaufanie

26 października 2018 19:34:05 | autor: Waldemar Pepa
Miło nam poinformować, że zaufanie jakim Państwo obdarzają nasz portal stale rośnie i jest on najchętniej wybieranym źródłem informacji z miasta i okolicy.

Dane o użytkownikach portalu miedzyrzec.info z dnia 21.10.2108 r. (źródło: Google Analytics)

 

Świadczą o tym ostatnie wyniki oglądalności naszego portalu (dane z niezależnego serwisu Google Analytics) z dnia 22 października, tuż po wyborach samorządowych. W tym dniu informacje serwisu miedzyrzec.info śledziło blisko 8200 użytkowników, zaglądając na nasze strony ponad 40 tysięcy razy.

Już o godzinie 7 przed monitorami i na ekranach telefonów wyniki wyborów samorządowych za pośrednictwem portalu miedzyrzec.info śledziło blisko 1300 osób. Dzień wcześniej, czyli w dniu wyborów, nasz portal odwiedziło ponad 9,5 tysiąca użytkowników, przeglądających informacje o kandydatach i oczekujących z niecierpliwością na pierwsze wyniki wyborów (ponad 53 tysiące odsłon).

To ogromne Państwa zaufanie portal budował od 2010 roku relacjonując na bieżąco wydarzenia społeczne, kulturalne, sportowe i samorządowe. Nasz portal to już ponad 5200 artykułów, blisko 75 tysięcy zdjęć, filmy, sondaże i analizy z blisko 8 lat historii Międzyrzeca Podlaskiego oraz gmin Międzyrzec i Drelów. Jak pokazują wyniki, dzisiaj szukając źródła informacji, wybieracie Państwo miedyrzec.info.

Państwa wybór i zaufanie jest najcenniejszą nagrodą za naszą pracę. Jest też najlepszą zachętą do dalszego wysiłku w budowaniu atrakcyjnego i obiektywnego źródła informacji o wydarzeniach z naszego regionu. W imieniu redakcji, dziękujemy!

Korzystając z okazji pragniemy podziękować wszystkim Czytelnikom, a w szczególności osobom i instytucjom, które współpracują z portalem, dostarczając nowych tematów i informacji oraz współtworząc kronikę naszego regionu.


 

REKLAMA
reklama

 
Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (28 października 2018 20:53:56) ... Bardzo słabo ta strona internetowa wygląda wizualnie, tak jak by frontend developer napisał ją 10 lat temu. A także strona powinna być responsywna, wtedy przyrost nowych osób odwiedzających portal byłby zdecydowanie większy bo jak na razie to odstrasza swoim wyglądem a nie zachęca. autor: Programista Full-Stack Developer
  (28 października 2018 11:54:49) Inny T U B A propagandowa burmistrza Kota autor: XX
  (28 października 2018 11:38:05) Obiektywni he he A to dobre ... A gdzie się podział post w którym ktoś był innego zdania DL autor: Ja
  (27 października 2018 09:46:31) Sporo racji Fakt. Jesteśmy z Międzyrzeca, więc tak naprawdę możemy tylko starać się być jak najbardziej obiektywni. Łatwo jest opisywać bez skazy opinii wydarzenia z innego miasta. To Państwa opinie i komentarze "sprowadzają nas do pionu" ;-) autor: Admin
  (27 października 2018 08:59:21) obiektywizm "obiektywnego źródła informacji o wydarzeniach z naszego regionu" - czy aby na pewno portal był i jest obiektywny? autor: mieszkaniec - czytam was od początku
  logo male