YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Drelów

Dzień dziecka przedszkolaków z Drelowa

12 czerwca 2018 11:36:56 | autor: Redakcja / Przedszkole Samorzadowe w Drelowie
W tradycję Samorządowego Przedszkola w Drelowie wpisała się wspólna zabawa w "Dzień Dziecka", który w tym roku dzieci obchodziły 5 czerwca.

Dzień dziecka przedszkolaków z Drelowa (fot. Samorządowe Przedszkole w Drelowie)

Opiekunowie w ten szczególny dzień przygotowały dla najmłodszych moc wrażeń i niecodziennych atrakcji z zaproszonymi gośćmi. Dzień rozpoczął się wspólnym muzykowaniem z Angelika Paluszkiewicz, która zaśpiewała oraz zagrała na gitarze i bębenku.

Kolejnym gościem był Policjant. Opowiedział maluchom, jak wygląda jego praca, a także pozwolił przedszkolakom obejrzeć wnętrze dużego policyjnego samochodu i elementy umundurowania. O swojej pracy opowiedział także trzeci gość - Strażak - Mariusz Nestoruk, członek Ochotniczej Straży Pożarnej w Drelowie.

Dzień zakończyła wizyta pań z Radzyńskiego Stowarzyszenia na rzecz zwierząt „Podaj łapę”, które opowiadały o swoich podopiecznych.

Wiele radości przedszkolakom sprawił również przygotowany dla nich słodki poczęstunek, z główna atrakcją - czekoladową fontanną. Nie zabrakło również wspólnych tańców przy muzyce oraz niecierpliwie oczekiwanych prezentów.


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male