Dzień Dziecka w ZPO 2

Aktualności 1 zdjęcie
Dzień Dziecka 2018 w dwójce (fot. ZPO nr 2)

30 maja w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 świętowano Międzynarodowy Dzień Dziecka. Dzięki pomocy sponsorów uczniowie mieli zapewnioną moc atrakcji przygotowanych przez grupę animatorów. Było więc malowanie twarzy, nauka żonglowania i strzelania z łuku, konkursy z nagrodami. Dzieci mogły zażyć ruchu przy rytmach muzyki oraz na dmuchanych zamkach. Nie obyło się bez słodkiego poczęstunku. Organizacją Dnia Dziecka zajęli się: szkolna psycholog Małgorzata Michalak oraz ks. Krzysztof Węgrzynek.

.

Galeria zdjęć


Dodaj komentarz:
Dodaj swój komentarz:


Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte

Podobne artykuły: