YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Ekstremalnie na żwirowni

12 sierpnia 2016 22:28:42 | autor: redakcja
Morderczą trasę najeżoną naprawdę trudnymi przeszkodami zapowiadają organizatorzy Ekstremalnego Biegu Międzyrzeckich Jeziorek, który odbędzie się 27 sierpnia w Międzyrzecu Podlaskim. Można się już zapisywać.

Będzie błoto, ogień, woda i mnóstwo dobrej zabawy – czytamy na stronie Urzędu Miasta. Cykliczny Bieg Międzyrzeckich Jeziorek zmienia w tym roku swoją formułę. Na około sześciokilometrowej pętli zawodnicy będą musieli pokonać 20 przeszkód naturalnych i sztucznych, które zweryfikują ich sprawność fizyczną i psychiczną. Ważne będą także umiejętności działania w grupie. Organizator, czyli Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji gwarantuje niezapomniane wrażenia i mnóstwo dobrej zabawy.

Za każdą ominiętą przeszkodę trzeba będzie wykonać karne zadanie – ćwiczenie burpees (padnij, powstań, wyskocz), 15 powtórzeń dla panów i 10 dla pań. Wolontariusze będą weryfikować sposób pokonania przeszkód. W zawodach mogą wystartować osoby, które mają ukończone 18 lat, ale organizatorzy dopuszczaj udział uczestników w wieku 16-18 lat, z pisemną zgodą rodziców. Liczba miejsce ograniczona. Zapisy TUTAJ. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 83 371 78 08. Można też pisać na adres: mosir@miedzyrzec.pl.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (14 sierpnia 2016 10:56:56) Prawie jak Polski RunMageddon ;) autor: Anonim
    logo male